Özsüt Çikolatalar ile Tatlı ve Şık Bayram Kutlamaları


Özsüt’ün madlen ve el yapımı çikolataları, bayramda sevdiklerinizle paylaşacağınız anlarınızı tatlandıracak. Özsüt Çikolatalar, sevdiklerine bayram hediyesi arayanlara da şık ve lezzetli bir alternatif oluşturuyor.


Dünyanın sayılı gurmelerinin tercihi olan Varlhona çikolatalarını 76 yıllık ustalığı ile birleştiren Özsüt, bu bayram evleri tatlandırmaya geliyor. Türk damak tadına uygun şekilde, yurt dışında eğitim almış Türk ustalar tarafından özenle hazırlanan Özsüt çikolatalar, ‘Madlen’ ve ‘Special’ olmak üzere iki farklı konsepte ve 13 farklı çeşide sahip.

Özsüt Çikolataların Special Koleksiyonu, bayram kutlamalarının vazgeçilmezi olmaya aday... Badem, fındık ve antepfıstığıyla zenginleştirilen Mendiant Çerezli, kahveli Velour ve fındık ezmesi ile bitter çikolatalı Ecrin; ferahlatan meyve ve tropik aromaların müdavimleri için portakal aromalı Oranjet, frambuazın eşsiz tadıyla Mystique ve hindistancevizli Coco; kakao ve karamelin benzersiz lezzetine doyamayanlar için ise yoğun çikolatalı Naturel Noir, bal ve karamelin karışımı Carmen, bitter çikolatalı Truffes,bademli ve antep fıstıklı Roche, Özsüt’ün Special Koleksiyonunu zenginleştiriyor.

Nesilden nesile aktarılan bir gelenek olan Madlen Çikolatalar ise Özsüt’ün uzman tarifleri ile çağ atlayarak sütlü ve bitter olmak üzere iki ayrı lezzette Özsüt Çikolata Koleksiyonu’nda yerini alıyor. Görünümleri ve lezzetleri ile farklı bir deneyim sunan Özsüt çikolatalar, özel olarak tasarlanan dekoratif kutularda satışa sunuluyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder