Bingo İmza Serisi: Hipnoz, Tutku ve Tılsım…

“Bingo ile Parfümü Giyin!”

Bingo, konsantre yumuşatıcı kategorisinde hayata geçirdiği yeni ve premium ürün ailesi “İmza Serisi” ile Türkiye’de yine bir ilke imzasını atıyor. Bingo, İmza Serisi’ne özel, dünyaca ünlü Fransız parfümörlerle güçlerini birleştirdi.
Kokusunu, Doğu kültüründe yüzyıllardır kullanılan, nadir özlerden, çiçeklerden ve meyvelerden alan İmza Serisi; Hipnoz, Tutku ve Tılsım olmak üzere üç farklı varyantı ile Türk kadınlarını adeta baştan çıkaracak.

Bu özel yumuşatıcı serisinin reklam yüzü ise Eda Taşpınar oldu.


İmza Serisi’nde gerçek parfüm kokusu ve yumuşatıcının güçlü etkisi bir araya geldi. Konsantre yumuşatıcı kategorisinde hızla öne çıkıp tüketici beğenisini kazanan Bingo, İmza Serisi’nin yeni yumuşatıcıları Hipnoz, Tutku ve Tılsım ile parfüm sürme ihtiyacını ortadan kaldırarak, Türk kadınlarına “Bingo ile parfümü giyin” diyecek.

Bingo Soft İmza Serisi’nin lansmanı için gazetecilerle bugün (26.11.2014) bir araya gelen Bingo ekibi, Fransız Kozmetik Parfüm Geliştirme Direktörü David Beilvert ve kampanyanın reklam yüzü Eda Taşpınar ile İmza Serisi’ne dair tüm detayları gazetecilerle paylaştı.


Yumuşatıcının ötesi, “Bingo İmza Serisi”…

Bingo, dünyaca ünlü Fransız kozmetik parfümörler ile çalışarak Bingo Soft İmza Serisi’ni geliştirdi. Simsiyah Premium şişesi ile kategorisinde bir ilk olan, görüntüsüyle hipnotize eden, kokusuyla tılsım etkisi yaratan ve kullananların tutkunu olacağı Bingo İmza Serisi, dünyaca ünlü kozmetik parfümörlerden ilham aldı ve parfümü adeta “giymek üzere” tasarlandı. Her eve gerçek ve hipnotize eden parfüm kokusunu getirecek olan bu seriyi kullanan herkes, parfümü giyecek…
twitter.com/BingoTurkiye

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder