Güçlü, hızlı, sessiz Siemens mikser yılbaşındaki yardımcınız

Siemens’in güçlü, hızlı, sessiz, ergonomik yeni FQ1 serisi MQ96500 el mikseri ile yılbaşı sofralarınızı birbirinden lezzetli yemeklerle ziyafete dönüştürmek elinizde.

“Gelecek evinizde” yaklaşımıyla ileri teknoloji ürünleri evlerle buluşturan Siemens Ev Aletleri, sevdiklerine nefis kek ve kurabiyeler ikram etmek isteyenlerin kolayca kullanabileceği 500 Watt’lık güçlü MQ96500 el mikseri kalabalık yılbaşı yemeklerinizde en büyük yardımcınız olacak.


Siemens MQ96500 el mikseri, ergonomik tasarım ve özel yumuşak tutma yeri sayesinde mutfak işlerini zevkli bir hobiye dönüştürecek. Modern motor teknolojisiyle güçlü olduğu kadar sessiz çalışan Siemens MQ96500 el mikserinin, 5 farklı hız kademesi, anlık çalıştırma ve turbo fonksiyonlarıyla, tam istediğiniz gibi ideal kıvamlarda karışımlar elde edebiliyorsunuz.

Siemens MQ96500 mikser, 2 adet premium turbo çırpıcısında bulunan kabarcıklar sayesinde mükemmel çırpma performansı sunuyor ve karışımların içine daha çok hava kabarcığı girmesini sağlıyor. 2 adet hamur yoğurma ayağıyla, hamurların her tarafı homojen biçimde karıştırılabiliyor.

Hareket özgürlüğü sağlayan burgulu kablo sistemi ve kablo sarma yeri de kullanım ve mutfakta yerleştirme bakımından hayatı kolaylaştıran Siemens’e özgü ayrıntılardan ikisi.

Siemens Çağrı Merkezi: 444 66 88 www.siemens-home.com


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder