Little Caesars/Pizzadan sonra en büyük icat

Türkiye’de Yılda Ortalama 80 Bin Km Uzunluğunda Little Caesars Nefis Kenar Tüketiliyor

PİZZADAN SONRA EN BÜYÜK İCAT

Türkiye’de nefis kenarın mucidi Little Caesars, içi Mozeralla peyniri, üstü susam ya da Parmesan kaplı nefis kenarlarını yeni bir kampanyayla pizza severlerle buluşturuyor. Little Caesars’ın nefis kenarlı orta boy spesiyal pizzaları 15 TL’ye kapınıza kadar geliyor…
Dünyanın en hızlı büyüyen pizza zinciri Little Caesars, mucidi olduğu enfes nefis kenar ile pizza zevkinin dozajını artırıyor. Nefis Kenarlı pizzalarıyla tüm pizza sevenlerin gözdesi olan Little Caesars, başlattığı yeni kampanyasıyla bu eşsiz lezzeti, en cazip fiyatlarla kapınıza kadar getiriyor.

Kampanya kapsamında günlük hamuru, özel pizza sosu ve taptaze malzemeleriyle damaklarda yer eden Little Caesars’ın Spesiyal Pizzaları, nefis kenar seçeneği ile orta boyu 15 TL, büyük boyu ise 20 TL’den tüketicilerle buluşuyor.

Türkiye’de yılda ortalama 80 bin Km uzunluğunda tüketilen Little Caesars’ın nefis kenarları; Mozeralla dolgusu, üzeri ister Parmesan ister susam kaplı seçenekleri ile tam 13 yıldır pizza keyfini ziyafete dönüştürüyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Little Caesars müdavimleri; Enfes ve Spesiyal Pizzaların; Acımasız Etli, Acımazsız Tavuklu, Pepperoni, Caesars Italiano, Supreme, Karışık Pizza, Çiftlik, Margarita, Akdeniz, Sucuk, Sebze, Parti ve Piknik çeşitlerinden istediğini seçebiliyor.

Little Caesars’ın diğer fırsat ve ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için www.littlecaesars.com.tr ve www.facebook.com/LittleCaesarsTR adresleri ziyaret edilebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder