Minikler için Aloe Vera Bakımı ve Banyosu


Dünyanın en büyük Aloe Vera üreticisi LR Health&Beauty, yeni Aloe Vera Bebek Serisi ile ister bebek olsun ister yetişkin, hassas ve korunmaya muhtaç cildin en büyük yardımcısı oluyor. Hamilelik döneminde cildin gösterdiği yüksek performansı göz ardı etmeyen LR, hamilelikte ruhu dinlendirecek sevgi dolu bakım sağlayan masaj balsamını da sete dahil ediyor.

LR Health&Beauty, bebek cildini korumak ve bakımını yapmak için yeni ve hassas içeriğe sahip yeni LR Aloe Vera Bebek Serisi’ni her zaman en doğalı isteyen ailelerin beğenisine sunuyor. Setin içerisinde yer alan yedi ürün, hamilelikten doğuma güvenli bir koruma vadediyor.

Gelişme aşamasında olan bebek cildi özenli bir korumaya ihtiyaç duyar. Bu dönemde bebeklerin temizliğinde ve bakımında kullanılacak ürünlerin dikkatli seçilmesi gerekir. LR, özel olarak geliştirdiği yüzde 40’a varan yüksek aloe vera ve organik aynısafaiçeren hafif formülü ile ailelerin bu beklentilerine cevap veriyor. Organik aynısafa özü, dezenfektan olma özelliği ile cildin doğal savunma gücünü azaltmadan bakımını sağlarken, aloe vera yoğun nemlendirme özelliği de yumuşak bir cildi garantiliyor. Cildi besleyen bu güçlü formül, ciltte oluşan yaraların çabuk iyileşmesine yardımcı oluyor.

Seri, paraben ve mineral yağ içermeyen saf içeriği ile bebeklerin narin cildine zarar vermeden güvenli temizlik ve bakım sağlıyor.

Aloe Vera ile nem kaybetmeden eğlenceli ve saf temizlik

Serinin temizleme ürünlerinde, göz yakmayan LR Aloe Vera Baby Şampuan, yumuşak bakım için LR Aloe Vera Baby Yıkama Kremi,eğlenceli ve nem veren baloncuklu banyo keyfi sunan LR Aloe Vera Baby Köpük Banyosu bulunuyor.

Alt değiştirme esansında ya da ihtiyaç olduğunda kullanılabilen LR Aloe Vera Baby Pişik Kremi, savunmasız bebek cildini tahrişten koruyarak pişik oluşmasını önlüyor. Bebekler her daim rahat ve pürüzsüz bir cilde sahip oluyor.

Hassas yetişkin cildi için Aloe Vera içerikli bebek ürünleri

Günlük bakımda kullanıma uygun cildi dış etkenlerden koruyan LR Aloe Vera Baby Bakım Losyonu, güneş ışınlarına karşı koruma sağlayan LR Aloe Vera Baby Yüz Kremi bebek ve yetişkin cildini nem ile besliyor.

Ruhu dinlendiren ekstra bakım

Gebelik çatlakları karın çevresindeki derinin esnemesinin doğal bir sonucudur. Bu durumun kadınlar için kabus olmasına izin vermeyen LR, gerginleşen cilde elastikiyetini geri kazandırmak çatlak oluşumunu önleyen LR Aloe Vera Mum Mesaj Balsamı’nı da seriye ekliyor. Saf içeriği sayesinde bebek için de kullanılabilen balsam, bakım yaparken bebeğinize sevginizi göstermenin en doğal yolunu sunuyor.

Tüm ürünler için 444 12 61 numaralı telefondan size en yakın satış danışmanına ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder