MODANIN DAHi ÇOCUĞU ALEXANDER WANG’IN H&M’E ÖZEL SON KOLEKSiYONU, DÜNYA İLE AYNI ANDA ANKARA’DA SADECE CEPA AVM’DE!


H&M’in gelenekselleşen ve bu sene 10. yıldönümü kutlanan tasarımcı işbirliklerinde, yeni sezonunun konuğu dünyaca ünlü Amerikalı bir isim; Alexander Wang. Alexander Wang’in H&M’e özel hazırladığı limited edition koleksiyon; 6 Kasım’da dünya ile aynı anda İstanbul’daki seçili mağazaların yanı sıra Ankara’da sadece H&M CEPA AVM mağazası’nda satışa sunulacak. Büyük ilgi gören satış günlerinde H&M, dünyaca ünlü yıldızları giydiren tasarımcıları modaseverler için ulaşılabilir kılıyor. 


Türkiyedeki en büyük H&M mağazasına sahip Cepa AVM’de, 6 Kasım sabahı, modada sıradışı tasarımları tercih edenler, dünyaca ünlü tasarımcı Alexander Wang ürünlerine, sabahın erken saatlerinde özel bileklikler alarak demokratik bir alışveriş ortamında sahip olabilecekler. H&M, satış günü ile ilgili merak edilen tüm detayları hm.com adresinde moda severlerle paylaşıyor.

H&M Ülke Müdürü Thomas Coellner, Alexander Wang x H&M koleksiyonunun Ankara’da ilk kez satılacak olmasıyla ilgili görüşlerini paylaşarak, “Alexander Wang’in H&M’e özel tasarladığı koleksiyon her yıl olduğu gibi sezonun en heyecanlı moda olayı. Ankara’da şu an yedi mağazamız bulunuyor ve tasarımcı işbirliği koleksiyonumuzu bizim için çok önemli olan bu şehirde ilk kez sunuyor olmaktan büyük heyecan duyuyoruz, Ankara’lı moda severlerin koleksiyona büyük ilgi göstereceğine inanıyoruz ve moda severleri 6 Kasım sabahı H&M CEPA mağazamıza bekliyoruz.” diyor. 

Alexander Wang Hakkında:  1983 doğumlu ve New York temelli tasarımcı Alexander Wang, dünya modasının en parlak ve genç yetenekleri arasında kabul ediliyor. Wang, H&M için spor ağırlıklı, fütüristik, gri ve siyah tonlarında, zamanın ötesinde ve bir o kadar fonksiyonel parçalar hazırladı. Koleksiyon kadın, erkek ve unisex ürünlerin yanı sıra Wang’in endüstriyel ve esprili tarzını yansıtan aksesuarlar da içeriyor. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder