Pakmaya’dan Yeni Meyveli Sos


Türk tüketicisini yeni ürünler ile tanıştırmaya devam eden Pakmaya, soslar kategorisinde ‘Çikolatalı Sos’tan sonra ‘Meyveli Sos’ ürününü de piyasaya sundu

İnovatif kimliği ile Türk tüketicisini yeni ürünler ile tanıştırmaya devam eden Pakmaya pişirme yardımcıları, pudingler ve Türk tatlılarından sonra soslar kategorisinde de oldukça iddialı. Çikolatalı Sos ürünü ile pazara hızlı bir giriş yapan Pakmaya, aynı kategorideki ikinci ürünü Meyveli Sos ile tüketicilere farklı bir tat sunuyor.


“Lezzet Üstüne Lezzet” sloganı ile tüketicileri farklı lezzetlerle buluşturan Pakmaya, Çikolatalı Sos ve Meyveli Sos ürünleri ile yeni tatlar yaratarak lezzet yolculuğu yaşatıyor.

Çikolatalı Sos ve Meyveli Sos ürünleri tercihe göre soğuk ya da sıcak şekilde servis edilebiliyor. Özellikle Meyveli Sos dondurma, tart, sütlü tatlı, yoğurt, pasta, meyve salatası ile ya da parfe üzerine soğuk veya arzuya göre sıcak olacak şekilde kullanılabiliyor.

Mayada yakaladıkları başarı ve tecrübelerini yeni ürün gruplarına taşıyan Pakmaya, dünyanın en büyük 3 maya üreticisinden biri konumunda.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder