SCHÖN, KÜÇÜK PAPATYA ÇİÇEKLERİ İLE CİLDİ SAKİNLEŞTİRİYOR


Papatya çiçeğinin doğal özü sayesinde nemlendirici ve yumuşatıcı etkiye sahip olan Schön Papatya Özlü El ve Yüz Kremi, cildinizi dış etkenlere karşı koruyarak yeniliyor. İçeriğinde paraben bulunmayan Schön Papatya Özlü El ve Yüz Kremi, cilde yumuşaklık ve esneklik kazandırıyor.


Schön Papatya Özlü El ve Yüz Kremi, içeriğinde bulunan papatya çiçeği doğal özü ile cildi nemlendirirken yumuşatıcı etkisi ile cilt tarafından hızlıca emilerek ciltte ipeksi bir his bırakıyor. Schön Papatya Özlü El ve Yüz Kremi’nin özünde bulunan papatya çiçeği, çok güçlü antioksidan özelliğe sahip Flavonoid maddesinin yanında antibakteriyel ve tahriş giderme özelliğine sahip olan Alfa Bisabolol içeriyor.

Schön Papatya El ve Yüz Kremi, papatyanın sakinleştirme özelliğini kullanarak kaşıntı ve egzamayı yatıştırırken iyileşme sürecine yardımcı olarak cilde yumuşaklık ve esneklik kazandırıyor.

Her gün temiz cilde gerektiği kadar sürüp, masaj yaparak yedirmek yeterli oluyor. Schön Papatya El ve Yüz Kremi normal ve kuru ciltler için öneriliyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder