SEPHORA HOT NOW 6 YİNE İDDİALI


Dünyaca ünlü güzellik trendlerini yakından takip eden Sephora, Hot Now 6 sezon ürünleriyle kadınları cazibeli bir görünüme davet ediyor. Güzellik editörlerinin en top cilt ve makyaj ürünlerinden oluşan Sephora Hot Now 6 ürünleri kadınları büyülüyor.

Sephora Outrageous Rouge Extreme Liquid Lipstick
Cesur kadınlar için Sephora’nın son derece çekici yeni likit ruju… Benzersiz kapitone kılıfı içerisinde kalıcı bir krem formül, sıra dışı doymuş bir renk ve eşsiz bir parlaklık.

‘Fuchsia Flirt’ renginden ‘Sangria Desire’ rengine ve ‘Red Crush’ rengine kadar kesinlikle karşı konulamayan 10 renk. Peki, artısı mı ne? Gece yarısına kadar sıra dışı bir sonuç için her şeye dayanıklı yeni bir waterproof formül.

24 saat kalıcı ruju nasıl çıkaracağım diye düşünmeyin, Sephora sizin yerinize düşündü ve bu kalıcı rujun panzehirini yarattı. Ultimate Oil-in-Gel Lipstick Remover sizin için raflarda.
Fiyat: 44,90 TL

Ultimate Oil-in-Gel Lipstick Remover
Güzellik buluşları serisinde işte dudaklara özel en son makyaj temizleyici… Çok sert rujların baş düşmanı! Makyaj izlerini yok eden ve üstelik dudakları nemlendiren şaşırtıcı dokusuyla jel şeklinde yağlı bir makyaj temizleyici olan bu Sepora tüpü vazgeçilmeziniz olacak.
Fiyat: 21,90 TL.

MAKE UP FOR EVER – Siyah Eyeliner Çeşitleri
Make Up For Ever kulislerinden gelen yepyeni ürünler karşınızda! 3 siyah eyelinerla güzellik trendlerini  yeniden  yazacaksınız. Artist liner ve aplikatörü  özellikle yoğun dumanlı bir görünüm elde etmek isteyenler için dizayn edildi. Graphic liner, keçe ucu sayesinde oldukça kolay  kullanımıyla  kusursuz  siyah   çizgiler çizmenize yardımcı oluyor. Ink Liner ise kusursuz kalemi ile ultra - mat ve  ultra -rock bir görünümü garanti ediyor. Make Up For Ever  ile tüm çizgi trendlerinin peşindesiniz! 
FİYAT: 51- 63- 60 TL
 
Strivectin 5 Minute Weekly Glycolic Peel
Evde peeling keyfini yaşamaya ve muhteşem sonuçlara 5 dakikada ulaşmaya ne dersiniz? StrivectinLABSTM ‘den haftalık uygulayabileceğiniz 2 aşamalı yaşlanma karşıtı glikolik peeling ile cildiniz yenileniyor.
İlk olarak  detoks maskesini tabaka halinde cildinize uygulayın ve 1 dakika bekleyin. Ardından  aynı miktarda aktif  jeli cildinize  uygulayın  ve 3-5 dakika süreyle reaksiyona girmesini bekleyin. Son olarak nemli bir havlu ile jeli silin ve suyla durulayın. Karşınızda ölü hücrelerden arınmış, pırıl pırıl canlı cilt...
Fiyat: 275 TL

ALGENIST- Genius Ultimate Anti-Aging Melting Cleanser
Can sıkıcı güzellik rutinlerine elveda  deyin!  Çoğu zaman sıkıcı  gelen  makyaj temizleme  işlemi  yeni temizleyici formül ile eğlenceli hale geliyor. Etkileyici  jel doku, suyla temas ettiğinde cilt temizleme sütü yapısına dönüşüyor  ve cildi temizlerken nemlendiriyor.
Fiyat : 95 TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder