Yeni Littlest Pet Shop! İşte bu senin dünyan!


Yepyeni Littlest Pet Shop dünyası seni bekliyor! Yeni Littlest Pet Shop oyun setleri ile çizgi filmdeki sahneleri odana taşı, Minişler ve Blythe ile dilediğin gibi vakit geçir, muhteşem maceralar yaşa!


Littlest Pet Shop’un yeni oyun setlerinin içinden çıkan parçaları birleştirip, çizgi filmdeki odaları kendi zevkine göre dekore edebilirsin. Göz alıcı aksesuarlar ve çıkartmalarla odaları ve Blythe ile Minişlerini süsleyebilir, senin tarzını yansıtmalarını sağlayabilirsin. Littlest Pet Shop oyun setlerini birbirleriyle istediğin gibi birleştirebilir ve kendi dünyanı oluşturabilirsin. Yeni oyun setleri,  Littlest Pet Shop’un renkli ve eğlenceli dünyasını sana doyasıya yaşatacak!

Ücretsiz ve Türkçe Littlest Pet Shop uygulamasıyla eğlenceye devam
En sevdiğin Minişlerin Littlest Pet Shop uygulaması ile ilk defa bir oyunda canlanıyor. Bunun için tek yapman gereken Miniş’inin üzerindeki pati sembolünü uygulamayı kullanarak taratmak...  Ücretsiz Türkçe uygulamayı ailenden izin alarak App Store ve Google Play’den indirebilir, uygulamada oyunlar oynayabilir, sayısız oda ve aksesuarın kilitlerini açabilir, ayrıca oyun oynarken de djital Minişlere sahip olabilirsin. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder