Çocuklara yılbaşı için en güzel hediye masal kitapları
Pena Yayınları her birinde 4’er hikâye bulunan 4 kitaplık yeni “Küçük Kitabım” serisi ile küçük çocukları hayaller diyarında yolculuklara çıkartacak. Kaliteli baskısı, rengarenk resimleri ve okuması kolay metinleriyle bu kitaplar çocukların elinden düşmeyecek.


Çocuk kitapları kütüphanesine sürekli yeni kitaplar ekleyen ve çocukları kaliteli yayınlarla bir araya getirmeyi amaç edinen Pena Yayınları, 4 kitaplık yeni bir seriye imza atıyor. “Küçük Kitabım” serisinin her kitabında renkli resimlerle bezenmiş, çocukların hayal güçlerini geliştirecek, onları maceradan maceraya sürüklerken yeni bilgiler verecek, yeni dünyalarla tanıştıracak 4 farklı hikâye var.

4 kitap, hepsinde 4 farklı hikâye

“Peri Masalları” kitabındaki masallar çocuklara büyüleyici maceraların kapılarını açacak. “Oğluma Hikâyeler” kitabı maceraya meraklı erkek çocukları için idealken, “Kızıma Hikâyeler” kitabı ise kız çocuklarını prenseslerin, perilerin dünyasına götürecek. Serinin “Hayvanlar” adlı kitabındaki birbirinden eğlenceli hayvan hikâyeleri ise çocukların hayal dünyasını renklendirecek.

Kitaplardaki hikâyelerin ve resimlerin büyüleyici dünyasına bir kere adım atan çocuklar serinin tüm kitaplarına sahip olmak için can atacak.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder