Dermokozmetik / NarEcza


Hala http://www.narecza.com/ ile tanışmayanlar için, yeni kullanmaya başladığım Dermo Kozmetik ürünler huzurlarınızda:

Avene Ystheal Creme Kuru Ciltlerde İnce Kırışıklıklar İçin Bakım Kremi:

"İçerisindeki Retinaldehit ile hücreleri yeniler, cildin üst yüzeyinin elastikiyetini, canlılığını ve ışıltısını geri kazandırır. A vitaminine dönüşerek çizgilerin görünümünü ve hacmini azaltır. %40 oranında besleyici özellikli lipofil fazı içerir. Anti-oksidan Pretocopheryl kullanılmıştır. Özellikle yeni oluşmuş çizgilerin derin kırışıklıklara dönüşmesini engelleyici özelliğe sahiptir."
İçeriğinden dolayı cilt kuruluğuna bağlı durumlarda ve özellikle farklı dermatozlarda (atopik dermatit,ichtyosis) oluşan semptom ve belirtilerin hafifletilmesinde yardım amacıyla tavsiye edilir.
Su ve yağ dengesi sağlayan bitki özleri, nemlendirici ajanlar, zararlı güneş ışınlarına karşı koruyucu bir filtre içerir..Yatıştırıcı ve yumuşatıcı Avene thermal suyu açısından zengindir.Sodyum hyaluronat,serbest radikallere karşı Pre-tocopheryl kullanılmıştır.

Normal ve kuru ciltler için uygun nemlendirici özelliğe sahip vücut emülsiyonudur.  Aile boyu kullanıma uygun yoğun nemlendirici vücut sütüdür. Emülsiyon yapıdadır. Yüksek ve hızlı emilime sahiptir. Cildin nem bariyerini sağlamlaştırarak, elastikiyetini geliştirir. Vücutta kuruluk, kaşıntı, kızarıklık sorunlarının giderilmesine yardımcı olur.

Normal karma,yağlı ve hassas cilt tipleri için güneş koruyucu nemlendiricidir.    Özellikle telanjektezi(kılcal damar çatlaması),Akne probleminden kaynaklanan hassasiyeti gidererek cildi yeniden yapılandırır.  Cumlaude Hydralaude  olağanüstü zengin deniz suyu ile formüle edilmiştir, su alımını teşvik eder ve deri hassasiyeti belirtilerini azaltır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder