EN GÜZEL MESAJ KENDİ KALEMİNLE YAZDIĞIN...


Aralık ayında Backhaus’a gelenler, sevdiklerine en güzel yeni yıl dileklerini iletmenin nostaljik keyfini yaşayacaklar.


Backhaus yeni yıl ruhunu hazırladığı özel kartpostallar ile eşsiz bir anıya dönüştürüyor. 30 TL ve üzeri alışveriş yapanların, sevdiklerine yazdıkları yeni yıl kartpostallarını istedikleri adreslere iletiyor. Backhaus’un tüm şubelerinde geçerli olan kampanya, 31 Aralık 2014 tarihine kadar sürüyor.

Hansel ve Gratel masalındaki şeker evinden esinlenerek yaratılan Backhaus, dünyaca ünlü şefler tarafından hazırlanan özel reçeteli pastaları ile yılbaşı, doğum günü ve tüm kutlamaların vazgeçilmez lezzeti oluyor.

Backhaus’un birbirinden lezzetli ve şık görünümlü pastaları tüm kutlamalara ayrı bir tat katıyor. Belçika çikolatası sihri katılan Devils, el yapımı Fransız pastacı kreması ile lezzetlendirilen Çilekli Çikolatalı Pasta, kavrulmuş fındıklarla taçlandırılan Muzlu Fındıklı Pasta ve orijinal Moka kahve kreması kullanılan Fransız usulü Kahve Molası ve yılbaşına özel Backhaus kutlama pastaları yeni yıla tatlı girmek isteyenleri bekliyor.

Backhaus'un şefleri ayrıca yılbaşına özel kutlama pastaları da tasarlıyorlar. Yılbaşı renklerini, keyfini çağrıştıran bu özel dekorlu pastalar, renkli ve esprili görüntüleri ile yılbaşı eğlencesini tamamlıyor.

Backhaus ürünlerinin kalitesinin, çeşitliliğinin ve eşsiz lezzetlerinin arkasında Almanya’da Backhaus’a destek veren 100’den fazla kişiden oluşan AR-GE ekibi ve dünyaca ünlü şefler bulunuyor. Türkiye’nin en yenilikçi fırını olmakla beraber aynı zamanda modern ve leziz bir pastane olarak hizmet veren Backhaus, ekmeklerden keklere, kuru pastalardan pastalara ve makaron çeşitlerine kadar birçok modern ve geniş çeşitte lezzeti bir arada sunuyor.
 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder