Ev yapımı makarna lezzeti Filiz Yumurtalı ile sofranızda


Geleneksel Türk mutfağının vazgeçilmez ismi Filiz, tadı ve dokusuyla ev yapımı makarnayı aratmayan ‘Yumurtalı’ serisiyle sofraların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Yumurtanın lezzetini ve besleyici özelliğini sofralara taşıyan Filiz’in uzun erişte, bukle, erişte ve kırpık çeşitleri; öğünlerinde annelerinin lezzetlerini arayan makarna tutkunlarının sofralarına zenginlik katıyor.
 
Türkiye’nin sevilen makarna markası Filiz, yumurtanın lezzetli ve besleyici özellikleriyle geliştirdiği eşsiz lezzetlerini sofralara taşımaya devam ediyor. Her damak zevkine göre ev yapımı tadında hazırlanan Filiz Yumurtalı, geniş seçenekleriyle göze de hitap ediyor. Beslenmede hayvansal ve bitkisel protein dengesinin önemi düşünülerek geliştirilen eşsiz yumurtalı serisi, 1 yaş ve üzeri büyüme çağındaki çocuklardan, hamile kadınlara kadar ideal seçenek sunuyor.
 
Satışa sunulduğu ilk yumurtalı seri ile binlerce makarna severin gönlünde taht kurarak, BrandSpark International ile MRIA (Kanada Araştırmacılar Derneği) tarafından dünyanın en prestijli hızlı tüketim ürünleri 2013 programında “Türkiye’nin En İyi Yeni Ürünü” ödülüne layık görülen Filiz Yumurtalı, geleneksel tariflerden şaşmayanlar, öğünlerinde annelerinin lezzetlerini arayanların sofralarına uzun erişte, bukle, erişte ve kırpık seçenekleriyle zenginlik katıyor.
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder