FİGÜRAN, 3 NİSAN’DA SİNEMALARDA…

FİGÜRAN FİLMİNİN YENİ VİZYON TARİHİ BELLİ OLDU.

Bosphorus Film Makers tarafından çekilen, ‘Yılın En Kral Komedi Filmi’ sloganı ile yola çıkan‘Figüran’ filminin merakla beklenen yeni vizyon tarihi belli oldu.
Figüran, 3 Nisan’da vizyonda seyircisi ile buluşacak.


Yapımcılığını Aytekin Mert’in, yönetmenliğini Tolga Çetin’in üstlendiği filmin başrollerinde iseCeyhun FersoySerenay AktaşFerdi KurtulduErdal CindorukUmut OğuzCem KılıçYıldırım ÖcekMehtap Bayrı yer alıyor.

FİLMİ İZLEYEN 3 KİŞİ HOLLYWOOD YOLCUSU

3 Nisan’da vizyona girecek olan filmi izleyen ve bileti ile selfie çekip www.figuranbenihollywoodagotur.com  adresine gönderen kişilerden, noter huzurunda yapılacak çekiliş ile üç şanslı izleyici, Amerika’ya, dünyanın en büyük stüdyoları olan Universal Stüdyolarını gezmeye ve Hollywood’u görmeye gidecek.

BAŞROLÜNDE BİR FİGÜRANIN OLDUĞU İLK KOMEDİ FİLMİ
Sinema izleyicisi tarafından merakla beklenen Figüran'ın konusu ise söyle: Beceriksiz ve sakar bir figüran olan Mutlu, eşsiz bir senaryo yazdığına ve başrol oynayacak kadar yetenekli bir aktör olduğuna inanmaktadır. Sakar fakat bir o kadar da samimi hareketleriyle setin altını üstüne getiren Mutlu ve yine setlerde ışık asistanlığı yapan ev arkadaşı Cempo’nun en büyük hayali kendi senaryolarını filme çekmektir. Hayallerini hayata geçirmek için Mutlu'nun figüranlık yaptığı dizinin başrol oyuncusu Pelin Şafak'ı kendi projelerinde oynatabilmek ve dikkatleri üzerlerine çekmek için çabalamaktadırlar.

DİZİ VE FİLM SETLERİNİN BİLİNMEYEN DÜNYASI FİGÜRAN’DA
İki kafadarın projelerini yapımcı yapımcı dolaştırmaları ve Türkiye'nin Starı Pelin Şafak'ı filmlerinde oynaması için ikna çabaları, sezonun en komik ve samimi filmini ortaya çıkardı. Figüran'ın sıcak, umut dolu, bazen hüzünlü ama hep komik hikâyesinin arka planında dizi ve film setlerinin bilinmeyen dünyası izleyiciye sunuldu.

Ayrıntılı bilgi için; www.figuranfilmi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder