Limon İle Zeytin Sesli Hikaye Kitapları Apple Store'da


“Limon ile Zeytin’in hikayeleri artık sesli!"

Yeni bölümleriyle Disney Channel’da yayına başlayan Limon ile Zeytin dijital medyada yıldız olma yolunda. Türkiye’nin en çok sevilen yerli çizgi karakterleri Limon ile Zeytin’den 5 yeni sesli hikaye kitabı!

Facebook’ta sahip olduğu 890.000 hayranı, web sitesi,  twitter, instagram ve youtube hesapları ile hem çocukların, hem de büyüklerin beğeniyle takip ettiği Limon ile Zeytin, şimdi de 5 yeni ipad sesli hikaye kitabı uygulaması ile karşınızda.

Limon ile Zeytin “Okula Gidiyor” , “ Kampta”, “ Televizyon Başında”, “Uyku Zamanı” ve “Ders Çalışıyor” isimli birbirinden eğlenceli hikaye kitapları seslendirilerek apple store’da yerlerini aldı. 6 yaş altı çocuklar için rengarenk görsel tasarımlarıyla hazırlanan ve her biri 26 sayfadan oluşan bu kitapları çocuklar ellerinden düşüremeyecek.

Bu eğlenceli kitapların ses veya yazılarını açıp kapama özelliği ile çocuklar isterlerse kitabı kendileri okuyup, isterlerse sadece dinleyebilecekken her sayfada yer alan renkli görselleri büyütüp küçülterek de sayfalarda diledikleri kadar keyifli vakit geçirebilecekler.


Her türlü bilgiye erişimin çok daha kolay ve hızlı olduğu akıllı cihazlar sayesinde Limon ile Zeytin’e dijital dünyada da eşlik etmek istiyorsan
http://bit.ly/Limon_ile_Zeytin_Okula_Gidiyor linklerine tıkla , sevimli ikili maceralarıyla her an yanında olsun!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder