NAR GOURMET'DEN LEZZET DOLU YENİ YIL HEDİYELERİ


Nar Gourmet, Anadolu’nun binlerce yıllık bilgeliğiyle üretilen, nesilden nesile aktarılan benzersiz tatların peşindeki yolculuğuna yeni yılda da devam ediyor. Tamamen doğal koşullarda yetiştirilen, bölgesine göre tam mevsiminde toplanan meyvelerden, birbirinden farklı yörelerin bereketli topraklarından özgün tatlar, bu yılbaşında da Nar Gourmet çatısı altında sizlerle buluşuyor.


Nar Gourmet, Anadolu’nun bitmeyen sürprizlerinin izini sürerken, baş döndürücü keşiflerini sunmaktan mutluluk duyuyor. Doğal ve geleneksel olana duyduğu tutkuyu sizlerle paylaşıyor.

Yeni yılda Nar Gourmet, bu tutkuyu dostlarınızla paylaşmanız için, birbirinden özel hediye paketleri hazırladı. Nar Gourmet’den size, sizden dostlarınıza.

Fiyatları 45TL den başlayan, 350TL ye kadar uzanan Nar Gourmet hediye önerilerinin her biri, öz değerlerine yakışır ambalajları ve eşsiz lezzetleriyle Anadolu’nun sıcacık bir selamı.

Yeni yıl alışverişlerine özel www.nargourmet.com sitesinden yapacağınız on line siparişlerde ücretsiz kargo avantajı ile…

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder