Palandöken Xanadu Snow White "DAHA MUTLU ÇOCUK NEREDE VAR?"


Türkiye’nin gözde kayak merkezlerinden kristal kar cenneti Palandöken Xanadu Snow White Otel’in bünyesindeki Snowplus Kış Sporları Merkezi’nde; minik kayakçıları, unutamayacakları bir kar tatili bekliyor. Küçük kayakçılar, deneyimli eğitmenler eşliğinde kayak dersi alabiliyor, kendi yaş gruplarına göre düzenlenen yarışlara katılabiliyor, onlar için özel olarak hazırlanan Kids Snowpark’ta eğlenceli dakikalar geçiriyor.

Palandöken Snowplus Kış Sporları Merkezi, spor, adrenalin ve eğlence tutkunlarını zirvede buluşturuyor. Özel karlandırma sistemi sayesinde Aralık başından Mart sonuna kadar kayak keyfinin yaşandığı Snowplus Kış Sporları Merkezi’nde, kayak ve snowboardun yanı sıra karda raftingden, buza tırmanışa, kızak yarışlarından mini curlinge kadar tüm kış aktiviteleri yapılabiliyor.

Merkezde küçük kayakçılar da unutulmadı. Kayak sporuna küçük yaşlarda başlanması, bu sporun daha rahat algılanması ve kolayca yapılabilmesini sağlıyor. Avusturyalı Milli Kayakçı Hannes Brenner’in koordinatörlüğünde Türkiye Kayak Federasyonu’nun lisanslı eğitmenleri, çocuklara başlangıç, ileri ve orta seviyede kayak dersleri veriyor. Kayak eğitmenleri, yıldız sporcular yetiştirmek için bilinçli, genç ve dinamik eğitmenleri ile çocuklara yönelik özel bir program sunuyor. Tek kişilik özel ders fiyatı saatlik 195 TL. Grupla birlikte yapılan dersler için ise 4 saat için toplam 280 TL alınıyor.

Kids Snowpark’ta kayak keyfi ve eğlence, gün boyu devam ediyor. Minik kar tutkunları, onlara özel karlar üzerine kurulu 800 m2’lik kar eğlence parkında kar tatiline doyuyor. Özel bir lift olan sihirli halı, çeşitli kayak oyuncuları, çocuk pankuru ve kar karuseli çocuk kayakçıları bekliyor. Çocukların otel içinde de diledikleri gibi oyun oynayıp çeşitli aktiviteler yapabileceği 300 m2’lik Snowplus Çocuk Kulübü, 4-12 yaş arası misafirlerine eğlenceli saatler yaşatıyor.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder