Ravensburger Kutu Oyunları ile Yılbaşı Geceniz Eğlenceli Bir Partiye Dönüşsün!

Adore Oyuncak tarafından sunulan Ravensburger imzalı kutu oyunlarıyla yılbaşı geceniz eğlenceli bir partiye dönüşecek. Rengârenk ve eğlence dolu bir yılbaşı gecesi yaşatacak Ravensburger oyun serisi Make’n Break, Neşeli Ahtapot, Geveze Sincap, Çılgın Penguenler gibi bir hayli eğlenceli ve heyecanlı aile oyunlarından oluşuyor.


Make’n Break ile ailece zamana karşı yarışırken, çocuklar da zekâ ve el becerisini geliştirme imkânı buluyor. Sınırsız parti eğlencesini bir kutuya sığdıran Make’n Break’in yanı sıra çocuklara gıdıklamanın eğlencesini yaşatırken el göz koordinasyonunu geliştiren Neşeli Ahtapot oyunu da onları bol kahkaha dolu bir dünyaya davet ediyor. Geveze Sincap oyunu ise sevimli sincabı kızdırmadan kütükleri toplamaya çalışan çocukların dikkat ve konsantrasyonlarını geliştirmelerine yardımcı oluyor. Özellikle oyun sever çocuklar için eğlence ve heyecan sınırlarını zorlayan Ravensburger kutu oyunları en sevilen yılbaşı hediye listelerinde sırada bu sene de ilk sırada yerini alıyor.

69,90 TL’den satışa sunulan Make’n Break, Neşeli Ahtapot, Geveze Sincap gibi eğlenceli kutu oyunlarına tüm seçkin oyuncakçılardan, Adore Oyuncak mağazalarından ve adoreoyuncak.com online mağazasından ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder