Süper Penguen, Kids&Gourmet Aralık Sayısında


Yayın hayatına 2014 Kasım ayında başlayan “Süper Penguen” dergisi, Erdil Yaşaroğlu ve Selçuk Erdem röportajı ile Kids&Gourmet’in Aralık sayısında yer alıyor.


 “Z Kuşağı Çocuklarına Özel Bir Dergi SÜPER PENGUEN” başlığıyla yayınlanan röportajda Selçuk Erdem ve Erdil Yaşaroğlu, Süper Penguen’in içeriğini, derginin hayata geçiriliş aşamalarını ve amacını anlatıyor. Çocuklar için en güzel öğrenme şekli olan eğlenerek öğrenmenin önemine de değinen Selçuk ve Erdil, Süper Penguen’in yayın hayatına başlamasıyla bu konudaki önemli bir boşluğu doldurduklarının altını çiziyor. 

Çocuklarınızı mizahla tanıştırın..
Röportajda Selçuk Erdem, “Ben çocukken, çizgi roman ve mizah dergileri okuyarak çok güzel zamanlar geçirdim. Bana çok şey kattı. Mizahın, çocuklarımızın da hayatlarının bir parçası haline gelmesi gerektiğini düşünüyorum.” diyor.

Erdil Yaşaroğlu ise “Çocuklarınızı mizahla tanıştırın çünkü onların da gülmeye ihtiyacı var.” diyerek ebeveyne önemli bir mesaj veriyor. 

Aralık teması “Yeni yıl ve Yenidoğan”..
Her sayısında bir ana tema ve bağlantılı konuları uzmanlardan oluşan yazar kadrosu ile ele alan Kids&Gourmet’ın Aralık ayı teması, “Yeni Yıl ve Yenidoğan”. Türkiye’nin ilk sağlıklı beslenme anne ve çocuk dergisi olan Kids&Gourmet’da yine her ay olduğu gibi çocuklara özel 10 sağlıklı yemek tarifi, müzik, spor, Cornell Üniversitesi Food&Brand Lab. araştırma sonuçlarının yayınladığı özel bölüm, oyun, alışveriş, psikoloji, anne ve çocuk sağlığı yazıları doğru ve güncel bilgilere ulaşmak isteyen okurları ile buluşuyor.

Bu ay itibariyle spor bölümünde, annelere yönelik evde egzersiz programı da vermeye başlayan Kids&Gourmet ücretsiz e-dergiyi okumak için; 
www.kidsgourmet.com.tr, Apple Store: Kids & Gourmet uygulaması, www.dijimecmua.com veya Turkcell Dergilik yayın platformlarından birine ulaşmanız yeterli.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder