YENİ "ARİEL 3'Ü 1 ARADA PODS" İLE ÜSTÜN PERFORMANSLI TEMİZLİK GÜCÜNÜ KEŞFEDİN!

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklı P&G markası Ariel, tek yıkamada çamaşırlarınızı derinlemesine temizleyen, tüm lekelerden arındıran ve bakımını yapan “YENİ Ariel 3’ü 1 arada PODS”u sunarak, çamaşırlarınızın ihtiyacı olan her şeyi tek bir kapsülde topluyor.

Günümüz dünyasında zaman ve efordan tasarruf sağlayan yenilikçi ve teknolojik ürünler gitgide önemini artırıyor. Deterjan kategorisinde bir devrim olan yeni Ariel 3’ü1arada Pods, 3 Aşamalı Kumaş Bakımı teknolojisini ilk kez tüketicilerine sunuyor- Temizleme, Koruma ve İyileştirme. 100’den fazla ARGE uzmanının üzerinde çalıştığı, 50’yi aşkın patente sahip olan, 5000 tüketici ve 8 ton giysi ile test edilerek geliştirilen Ariel 3ü1arada Pods, 3 bölmeli ilk çamaşır deterjanı olma özelliğiyle üstün bir performans sergileyerek çamaşırlarınızı temizlerken, lekeleri de çıkarıyor, hem de parlatıyor!

Kumaş ve moda trendlerinde yeni bir dönem!
Giyim ve moda dünyası hızla kendini yeniliyor; yeni kumaşlar hayatımıza girerken Ariel’in son yeniliği günümüz moda akımlarının temizlik ve bakım taleplerini karşılayarak çamaşır yıkama deneyiminizi değiştiriyor. YENİ Ariel 3’ü 1 arada PODSsadece lekelere değil aynı zamanda kumaşın liflerine etki eden gelişmiş 3 Adımda Kumaş Bakım teknolojisini sunuyor. YENİ Ariel 3’ü 1 arada PODS, çeşitli kumaşlardan farklı miktarlardaki lekelere kadar, tüm temizlik sorunlarının üstesinden gelmenin, işlerinizi kolaylaştırmanın ve giysilerinizin güzelliğini daha uzun süre korumanın tek yolu. Kaygılarınızı sonsuza dek bir yana bırakmanızı sağlayacak Ariel PODS kapsülleri ile güçlü temizlik ve kumaş bakımı artık avucunuzun içinde.

ARIEL 3’ü 1 arada PODS 3 Aşamalı Kumaş Bakımı sunuyor!
Son 45 yıldır çamaşır yıkama sürecini ve tüketicilerin günlük yaşamlarını kolaylaştıracak çözümler sunmak amacıyla sürekli olarak sektöre yenilikler getiren Ariel, tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi ürünler geliştiriyor. Ariel’in çığır açan son yeniliği olan YENİ 3’ü 1 arada PODS3 Aşamalı Kumaş Bakım Teknolojisi ile giysilerinizi Temizlemekle kalmıyor; aynı zamanda kumaşları liflerine kadar Koruyor ve İyileştiriyor. Böylece giysilerin ömrünü, güzelliğini ve performansını korurken sizlere görebileceğiniz, hissedebileceğiniz ve koklayabileceğiniz kaliteli temizliği sunuyor.

1. Adım: Temizleme = Liflerin Toksinlerden Arındırılması
· Kumaş liflerinin en derinine işleyen görülen ve görülmeyen leke, toksin ve kokuya neden olan maddelerin çıkarılması ve yakalanması.
2. Adım: Koruma = Lif Koruması + Lif Onarımı
· Lif Koruması: Yıkama şartlarının en iyi hale getirilmesi (optimizasyonu)
· Lif Onarımı: Liflerin hasar görmesine ve kumaşların yıpranmasına/matlaşmasına yol açan kir bağlayan kısımların temizlenmesi amacıyla kumaş liflerinin açılması ve parlatılması
3. Adım - İyileştirme = Lif Güzelleştirme
· Renklerin canlılığını koruyan ileri parlaklık teknolojileri ve çamaşırlarda ferah bir temizlik kokusu bırakan gelişmiş kokular

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder