Yeni Yılın En Leziz ve Doğal Seçenekleri 'Kilye Doğal Ürünler'den


Kilye Doğal Ürünler’den Mevsiminde yetiştirilen sebze ve meyvelerin, katkısız ve geleneksel yöntemlerle işlenmesiyle elde edilen doğal ürünlerden oluşan Kilye, sağlıklı ve doğal beslenmek isteyenlere yeni yılda da leziz ürünleriyle yeni alternatifler sunuyor!


 Unutulmaya yüz tutmuş geleneksel yöntemlerle yeni teknolojileri bir araya getirerek doğal ve katkısız ürünler sunan Kilye’nin, www.kilye.com.tr online alışveriş sitesinden de kolayca ulaşabileceğiniz 50’nin üzerinde farklı ve özgün ürünü var. 

Yılbaşına özel hazırlanan hediye kutularıyla Kilye ürünleri, hem yılbaşı sofralarınızı renklendirecek, hem de sevdikleriniz için lezzetli ve sağlıklı bir hediye alternatifi olacak! Hayat bulduğu Gelibolu Yarımadası’nda doğal yöntemlerle mevsiminde yetişen sebze ve meyveleri doğal, katkısız ve geleneksel yöntemlerle işleyen ‘Kilye Doğal Ürünler’, sağlıklı beslenmek isteyenlere yeni yıl sofraları için de alternatif ürünler sunuyor! 

Kilye, en çok tercih edilen ve artık klasikleşen ürünlerinden taş baskı zeytinyağları, ‘sadece domates’ler ve çeşitli aromalardaki zeytinlerinin yanı sıra portföyüne eklediği yepyeni ürünler Ceviz Reçeli, Domates Reçeli, Sarı Kiraz Reçeli, Vişne Reçeli, El Yapımı Tam Buğday Unundan Kıtırlar ve özellikle diyet yapanlarla yüksek tansiyon problemi yaşayanlar için üretilen Hiç Tuzsuz Siyah Zeytin ile size, lezzetten vazgeçmeden sağlıklı ürünler tüketebilmek mümkün! 

 En Lezzetli Yılbaşı Hediye Seçenekleri Kilye, birbirinden leziz ürünleriyle Yılbaşı sofralarını daha da zengin ve doyumsuz hale getirmek isteyenler için de birbirinden farklı alternatifler sunuyor. Ayrıca sevdiklerine yeni yılda hem lezzetli hem de sağlıklı, aynı zamanda farklı bir hediye seçeneği arayanlar için özel hazırlanan ve Suvla seçenekleriyle zenginleşen ‘yılbaşı hediye kutuları’ 25 TL’den başlayan fiyatlarla tüm Kilye satış noktalarında ve www.kilye.com.tr de meraklılarını bekliyor. 

Dileyenlerin içindeki ürünleri kendilerinin de seçebileceği şekilde tasarlanan ahşap hediye kutularının zeytinyağı, domates, tahin, pekmez, zeytin ve reçel’den oluşan büyük kasası 99 TL; tahin, pekmez ve gurme kitaptan oluşan küçük kasası ise yine 99 TL’ye sunuluyor. shop.kilye.com.tr ile Doğal ve Sağlıklı Ürünlere Kolayca Ulaşın! Ürün gamını oluştururken Gelibolu Yarımadası’nda üretilen doğal gıdaların geçmiş zamanlardaki çeşitliliği ve yapılışlarındaki sadeliği, basitliği yakalamaya çalışan Kilye’nin; erken/geç hasat sızma zeytinyağı, sofralık zeytin çeşitleri, zeytin ezmesi, domates konservesi, domates salçası, pekmez, tahin, üzüm ve meyvelerden kompostolar, közlenmiş biber konservesi, reçeller ve marmelatlar, kabuklu dış badem, ceviz, susam, doğal zeytinyağlı sabun çeşitleri ve zeytin ağacından özel üretilen tabaklardan oluşan 50’ye yakın ürünü artık www.kilye.com.tr ile lezzet severlere çok daha yakın. 

Kilye Doğal Ürünler’i shop.kilye.com.tr adresli e-dükkanlarının yanı sıra Suvla Şarapları’nın da satışa sunulduğu Suvla Wine Etc.’nın Eceabat, İstanbul ve Bodrum’daki konsept mağazalarında bulabilirsiniz. Ayrıca Cihangir’deki Suvla Shop’ta ve Fenerbahçe, Gökçeada’daki Suvla Corner’larda da Kilye ürünlerine ulaşmak mümkün. 

Sipariş telefon: 0 212 221 07 56 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder