Yeni yılın neşesi Godiva'dan...


Godiva sıcak ve samimi yeni bir yıl hediyesi olarak 
dostlarınızla paylaşacağınız, 
yeni yıla neşe katacak 
Sparkle Comet Hamper’ı sizler için özel olarak hazırladı.


Dünyanın en zarif el yapımı çikolatalarını, eşsiz tadı ve sunumuyla 1926 yılından beri Belçika’dan tüm dünyaya ulaştıran ilham kaynağı Godiva’nın, göz kamaştırıcı 2015 yeni yıl koleksiyonu mağazalarda yerini aldı. Yeni yıl sembollerinden kırmızının tüm tonlarını barındıran, zarif yılbaşı çiçeğini kutu tasarımlarına taşıyan Godiva, Sparkle Luxury, Sparkle Corporate ve Sparkle Novelty isimli koleksiyonları ile bütün sevdikleriniz için çarpıcı ve lezzetli hediye seçenekleri sunuyor.

Sparkle Luxury Koleksiyonu, ihtişamlı timsah derisi görünümlü sepeti içinde tüm dikkatleri çekiyor. Sınırlı sayıda üretilen bu koleksiyon özel dostluklarınız için unutulmaz bir hediye olacak. 2015 trendlerini yılbaşı sepetlerine taşıyan Sparkle Corporate Koleksiyonu, ışıltılı desenleri ile yeni yılın simgesi kırmızı ve gri tonlarında karşınıza çıkıyor. Yeni yıl ruhunu yansıtan Sparkle Novelty ise, kişiye özel hediyeler için harika bir seçenek oluşturuyor. 

Koleksiyonlar arasında tercih yapmakta zorlananlar için Godiva Gift Card, sevdiklerinize kendi hediyelerini seçme olanağı sağlıyor.

Godiva trüf ve pralinleri eşsiz lezzetleri ve sunumlarıyla, yeni yılda da sevdikleriniz, dostlarınız ve iş ortaklarınızla paylaşabileceğiniz unutulmaz bir hediye olmaya, bu özel günü lezzetlendirmeye devam ediyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder