2014'e "at kuyruğu" damgasını vurdu..


Saç dökülmesi sorununu yüzde 98,6 oranında azalttığı İsviçre’de yapılan testler tarafından kanıtlanan Revox At Kuyruğu Şampuanı, yakaladığı satış rakamlarıyla da 2014 yılına damgasını vurdu.


Kapalı saçlar, diyet, diabet, kemoterapi hastaları gibi kişiye özel tamamen doğal şampuan üreten LTS Teknoloji Grup’un Başkanı Trikolog (Saç Uzmanı) Talat Sam, kozmetik sektörünün yeni keşiflerinden atkuyruğu otunu damıtarak elde ettikleri şampuanın ise oldukça beğenildiğini belirtti.

Yüzde 100 bitkisel içeriğe sahip şampuanlarla saç dökülmesi yaşayan binlerce kişiye çözüm üretmenin gururunu yaşadıklarını bildiren Sam, “Ürettiğimiz tüm şampuanlar gibi Revox At Kuyruğu Şampuanının da İsviçre’de yapılan tüm klinik testlerde düzenli kullanıldığında saç dökülmelerini hiçbir yan etki göstermeden engellediği ve güçsüz saç köklerini canlandırıp parlaklık ve canlılık kazandırdığı kanıtlandı” dedi.

At kuyruğu otundan üretilen şampuanın geçtiğimiz yıl en fazla dikkati çeken ürün olduğunu kaydeden Sam, “Uzunluğu 2 metreye ulaşan ve ılıman iklimlerde yetişen at kuyruğu otu ekstratından ürettiğimiz şampuan, saç dökülmesi sorunu yaşayanlara çare oldu. Düzenli kullanımda içeriğindeki silisyum sayesinde saç dökülmesini azaltan, saçları güçlendiren ve çıkmasını tetikleyen Revox At Kuyruğu Şampuanımız öylesine ilgi gördü ki, 2014 yılında 50 binden fazla kişiye ulaştı. Bizi tercih ederek saç dökülmesi sorununu 2014 yılında bırakan herkese teşekkür ederiz” dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder