Bulutların Üzerinde Dolaşan USB Bellek ile Verileriniz Her Zaman Güvende

Bulutların Üzerinde Dolaşan USB Bellek ile Verileriniz Her Zaman Güvende
Kingston Digital Inc. donanım tabanlı şifreleme ve parola koruması ile güvenlik sağlayan DataTraveler Locker+ G3 USB Flash bellek modeline bulut yedekleme özelliği getirerek kişisel verilerinizin kaybolmasını önlüyor.


Dünyanın lider bağımsız bellek üreticisi Kingston Technology’nin Flash bellek şirketi olan Kingston Digital Inc., 2015 Uluslararası CES fuarında kişisel bilgileri koruyan DataTraveler Locker+ G3 (DTLPG3) USB 3.0 Flash bellek modeline bulut yedekleme özelliğinin eklendiğini duyurdu. Donanım tabanlı şifreleme, parola koruma ve USB 3.0 standartlarında veri transfer hızı sunan DTLPG3 kişisel verilerinizi güvende tutmanın en hızlı ve güvenli yollarından birini sunuyor.

DataTraveler Locker+ G3’ü tercih eden kullanıcılar artık verilerini kendi tercih ettikleri, Google DriveTM, Microsoft OneDrive, Amazon S3, Dropbox veya Box gibi bulut depolama hizmetlerine ClevXTM USBtoCLOUDTM yazılımı sayesinde yedekleyebilecekler. Kingston ve ClevX daha önce 2012 yılında, kurumsal kullanıcılar geliştirilen, zararlı yazılımlara karşı koruma sağlayan, şifreli bir USB bellek modeli için beraber çalışmışlardı. DTLPG3’ün bulut depolama hizmetlerine yedekleme yapma özelliği sayesinde kullanıcılar belleklerinin kaybolması halinde bile kişisel verilerini kaybetmiyor.

“Hızlı ve güvenli USB Flash belleklerimizde bulut yedekleme imkanı sunmaktan heyecan duyuyoruz.” şeklinde konuşan Kingston Flash Bölümü Müdürü Ken Campbell, “DataTraveler Locker+ G3 kolay kullanımı ve dayanıklı yapısının yanı sıra kişisel verilerinizin her zaman yanınızda ve güvenli şekilde saklanmasını sağlıyor.” ifadelerini kullandı.

DataTraveler Locker+ G3 8GB, 16GB, 32GB ve 64GB kapasitle seçenekleri, 5 yıl garanti ve efsanevi Kingston güvenilirliğine sahip. Daha detaylı bilgi için www.kingston.com/tr adresine girebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder