Çikolata Karnavalı Özsüt’te Başladı

Lezzetli anların vazgeçilmez markası Özsüt, Ocak ayında müşterilerine ‘Çikolata Karnavalı’ yaşatıyor. Özsüt ustalarının dünyaca ünlü Varlhona çikolatası ile hazırladığı Kanaş, karanlık günlerde enerjisi düşen çikolata tutkunlarına mutluluk veriyor. Espresso, çikolata ve nanenin canlandırıcı karışımı ise Mocha Mint ile bu leziz karnavala son noktayı koyuyor.


Özsüt, Ocak ayına ‘Çikolata Karnavalı’ ile damga vuruyor. Gurmelerin tercihi Varlhona çikolata kremasının, genoise kek ve çikolata parçaları ile buluşması ile oluşan Kanaş, soğuk kış günleri nedeniyle motivasyonu azalan ve enerjisi düşenlere mutluluk aşılıyor.
Kahve menüsünün kışa özel lezzetlerinden Mocha Mint ise espresso, çikolata ve nanenin Özsüt baristalarının elinde harmanlanmasıyla oluşuyor. Nanenin ferahlatan aromasıyla kendine gelmek ve yorgunluğunu atmak isteyenler Ocak ayında Mocha Mint’ten vazgeçemiyor. 
Pasta ve kahveyi birbirinden ayıramayanları da düşünen Özsüt, bu ayrılmaz ikiliyi Ocak ayına özel indirimle sunuyor. Tüm Özsüt şubelerinde geçerli olan kampanya ay sonuna kadar devam edecek. 
Ocak ayına özel Kanaş (6 Kişilik) : 49,90 TL
Ocak ayına özel Mocha Mint : 7,50 TL
Ocak ayına özel dilim pasta + filtre kahve    : 14,50 TL 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder