Çocuklara En Eğlenceli Karne Hediyeleri Disney By Samsonite'dan...

Bu sömestr en eğlenceli hediyeler Samsonite’tan
Disney by Samsonite, bütün bir dönem boyunca derslerine çalışıp keyifli bir tatili hak eden minikler için kullanışlı ve eğlenceli karne hediye seçenekleri sunuyor.


Mickey ve Minnie Mouse’dan Princess’e, Disney arabalarından Planes’e kadar 
çok sayıda Disney karakteriyle süslü çantalar, minikleri çok mutlu edecek…


Dünyanın en güvenilir valiz markalarından Samsonite, bütün bir dönemi ders çalışarak geçiren çocukları, bu sömestr tatilinde çok sevdikleri kahramanlarla yepyeni maceralara davet ediyor.

Disney by Samsonite’ın çocuklara özel tasarladığı bu dünyada; Mickey ve Minnie Mouse’dan büyüleyici Princess’a, Disney/Pixar arabalarından Planes’a çok sayıda Disney karakterinin yanı sıra popülerliğini asla yitirmeyen Star Wars ve Marvel karakterleri de yer alıyor.

Sırta uyum sağlayan ergonomik tasarımı ve PVC içermeyen malzeme seçimiyle Samsonite, rahat ve emniyetli çantalarıyla günlük yaşamlarında çocuklara eşlik ediyor. The Disney Wonder ürün ailesi, eğlenceli tasarımlarıyla çocuklar için unutulmaz karne hediye alternatifleri sunuyor.

Eğlenceli, rahat ve güvenilir ürünlerden oluşan The Disney Wonder koleksiyonu, 44 TL’den başlayan fiyatlarla Samsonite mağazalarında ve zincir mağazalarda satışa sunuluyor.
Samsonite hakkında

1910 yılında kurulan Samsonite, modaya yön veren seyahat çözümleriyle dünyanın önde gelen valiz markaları arasında yerini almaktadır. Araştırma, geliştirme ve inovasyona bağlılığıyla kendini sürekli yenileyen marka, Curv® materyal kullanımını da içeren bir dizi sektörel yenilikle bilinirliğini artırmıştır. Samsonite seyahat, iş gezisi, günlük ve kişisel aksesuar ürünlerinden oluşan geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’de de bilinir ve güvenilir bir marka olan Samsonite, hafif ve sağlam ürünleriyle seyahat severler için büyük kolaylık sağlamaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder