Dört Mevsim Bodrum Deneyimi Horizon Point Bodrum Evleri'ndeKonumunu güneşten, rengini topraktan alan Bodrum’un lüks yaşam alanı Horizon Point Bodrum Evleri, Bodrum’u dört mevsim yaşamak isteyenleri otel konforunda yaşam sunan ayrıcalıklarıyla tanıştırıyor.


Point İnşaat tarafından Türkiye’nin en gözde tatil bölgesi Bodrum’da hayata geçirilen Horizon Point Bodrum, sofistike ve modern yaşam tarzını benimseyenlere lüks yaşamın kapılarını açıyor. Kişiye özel iç mimari düzenlemesi, akıllı ev sistemi teknolojisiyle donatılan, terasları kolonsuz, evlerin içi ise yatay kolon kullanılarak inşa edilen Horizon Point Bodrum Evleri, kişilere otel konforunda yaşam vaat ediyor.

4 bin 500 metrekare alana konumlandırılan projede, her biri iki katlı toplam yedi blok bulunuyor. İki dubleks, on flat ve bir tripleksten oluşan, terasları dahil ortalama büyüklüklerinin 175 ile 185 metrekare arasında tasarlandığı Horizon Point Bodrum Evleri’nde, ek olarak bazı dairelerde 28 metrekarelik müştemilatlar da bulunuyor. Evlerin içinin yatay kolon kullanılarak inşa edilen Horizon Point Bodrum Evleri, evin içerisinde bütün bir görünüm yaratırken odaların boyutlarında istediğiniz değişikliği yapmanıza olanak sağlıyor.

Kolonsuz Bina İskeleti Teknolojisi ile Eşsiz Bodrum Manzarası
İhtişamdan vazgeçemeyenler için dikkat çekici detaylara sahip Horizon Point Bodrum Evleri’nin teraslarında Bodrum’un eşsiz deniz, kale ve marina manzarasının keyfini çıkarmak için kolonsuz bina iskeleti teknolojisi kullanıldı.  Yedi yıldızlı bir spa merkezinde bulunan buhar odası, masaj odası, şok duşlar ve fitness center ve iç- dış lokal alanlarıyla tasarlanan Horizon Point Bodrum, site sakinlerinin ihtiyacı olan her türlü konforu sunuyor.

Siz de şehrin kalabalığından uzaklaşmak, Bodrum’un eşsiz doğasıyla buluşmak istiyorsanız, Horizon Point Bodrum Evleri ile tanışmanın tam zamanı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder