En sportif karne hediyeleri Decathlon'da!


Karnesini alan minikleri Decathlon'dan sportif bir hediye ile mutlu edin!

İstanbul Forum AVM ve Marmara Forum, İzmir Optimum,Samsun Piazza , Ankara Kentpark, Adana Optimum ve Bodrum Midtown'da dev mağazalarıyla hizmet veren Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon’da  çocuklar için yok yok! 


Kayaktan patene, basketten tenise, yüzmeden baleye, futboldan fitness'a ve daha pek çok spora kadar her tür spor ekipmanını, tekstilini ve aksesuarını Decathlon’da bulabilirsiniz. 

Decathlon’un en büyük özelliği, en yenilikçi ve en kaliteli spor ekipmanlarını mümkün olan en düşük fiyatlarda sunuyor olması.

Decathlon’da çocuklarınız için her bütçeye uygun binlerce ürün bir arada! 

Farklı renk ve desenlerde bisikletlerden scooter'lara, patenlerden portatif basketbol potasına,rengarenk spor ayakkabılarından yağmur botlarına, kayak kıyafetleri ve aksesuarlarından kızaklara, tenis raketlerinden portatif futbol kalesine, çift taraflı giyilebilen birbirinden güzel montlardan rengarenk berelere kadar çocuklarınızı çok mutlu edecek pek çok hediye seçeneği çok uygun fiyatlara Decathlon mağazalarında.  

Decathlon online alışveriş sitesi: decathlon.com.tr 

1 yorum:

  1. İlk defa yüzme hocamın tavsiyesi üzerine keşfettim Decathlon'u. Çok güzel. Her aradığınızı bulabiliyorsunuz. Bazı ürünleri biraz pahalı bulsamda çok ekonomik ürünler var. Sık sık alışveriş için gittiğim mekanlardan biri oldu adeta. Sevgiler. :) Bloğumu ziyaret ettiğiniz için ayrıca teşekkür ederim.

    YanıtlaSil