KFC'nin 'Çocuk Menüsü' ile hem çocukların hem annelerin yüzü gülecek

Fast-food devlerinden KFC’nin “Çocukla Çocuk Olunacak Menü” sloganıyla hazırladığı Çocuk Menüsü, sadece 6.50 TL’den satılıyor. Beslenmeye özen gösteren anneleri de düşünen KFC, çocuklara özel tasarladığı kutularda menüdeki yiyeceklerin besin değerlerine de yer veriyor.
 
Fast-food devi KFC, çocuklar için hazırladığı özel menüsü ile günlük ve usta eller tarafından hiç bir işlemden geçirilmeden hazırlanan %100 gerçek tavuk etini tavuk sever miniklerin beğenisine sunuyor.
 
KFC’nin “Çocukla Çocuk Olunacak Menü” sloganıyla hazırladığı Çocuk Menüsü, miniklerin tatil günlerine lezzet katıyor. KFC, miniklere Çocuk Menüsü için özel olarak tasarlanan kutular üzerindeki oyunlarla eğlenceli vakit geçirme fırsatı sunuyor. Çocuklara lezzetli bir deneyim sunan fast-food devi, özel tasarım kutular üzerinde aynı zamanda besin değerlerine de yer veriyor. Çocuk Menüsü sadece 6.50 TL’lik mini fiyatıyla dikkat çekiyor. 
 
Türkiye’nin önde gelen hızlı servis restoran zinciri KFC, çocuklara özel Çocuk Menüsü kapsamında iki farklı alternatif hazırladı. İlk menü alternatifi tavuklu burger, normal boy patates kızartması ve 200 ml. meyve suyu içerirken, diğer menü 3 adet kemiksiz et içeren Crispy Strips, normal boy patates kızartması, 200 ml. meyve suyundan oluşuyor. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder