NARKAMP'TA TATİL ve EĞİTİM BİR ARADA


Ekolojik Turizm Merkezi Narköy, eşsiz bir Şubat Tatili deneyimi yaşamak isteyen çocuk ve gençleri, aileleriyle birlikte Narkamp kapsamında ağırlayacak.


31 Ocak - 2 Şubat günleri arasında, 3 gün 3 gece sürecek ve ailelerin de katılımıyla gerçekleşecek yarıyıl kampında; ‘permakültür ve doğa deneyimleri’, ‘eğlenceli sanat atölyesi’, ‘ailece müzik-kendin yap, kendin çal müzik atölyesi’, ‘ekmek-peynir yapımı atölyesi’, ‘aile-çocuk ilişkileri söyleşisi’ ve çiftlik aktiviteleri; öğrencilerin, ikinci yarıyıla daha enerjik ve verimli başlamasını sağlayacak.

Verimli bir öğretim yılı için, doğada eğlenceli eğitim
Narkamp kapsamında, her biri alanında uzman eğitmenler öğrencilere hayallerinin ötesinde deneyimler yaşatacak…

· Permakültür Tasarımcısı Shaul Shaham yönetimindeki ‘Ailece Permakültür ve Doğa Deneyimleri’ atölye çalışmasında, çocuklar ‘Doğa Ana’yı daha yakından tanıyacak.
· Müzik ve Hareket Eğitimcisi Onur Erol yönetimindeki ‘Ailece Müzik&Kendin yap, kendin çal’ atölyesinde çocuklar, belki de profesyonel hayatlarını etkileyecek bir müzikal deneyim yaşayacak…
· Pace Çocuk Sanat Merkezi’nin birikimini aktaracağı ‘Eğlenceli Sanat’ atölyesi, çocuklara sanatın farklı dallarına dair eğlenceli bir bakış açısı verecek, sanatla buluşturacak.
· Klinik Psikolog Aslı Soyer, ailelerin çocuklarla ilişkilerine katkıda bulunacak ‘Çocuğumla İlişkimi Geliştiriyorum’ atölyesinde, velilere faydalı önerilerde bulunacak.
· Narköy’ün alamet-i farikası Nar Anne ise, çocuklara çok eğlenecekleri bir atölye çalışması ile ekmek ve peynir yapımını öğretecek.

Atölye çalışmalarının yanı sıra; 100 dönüm arazide konumlanan ve doğanın tüm sırlarını gözler önüne seren Narköy ormanında yürüyüş, çiftlik hayvanlarını ziyaret, kuzinede kestane-ekmek, müzikli sohbetler, tamamı Narköy toprağında yetiştirilen ürünlerle hazırlanan organik yemekler, atıştırmalıklar ve dinlendirici Narköy vadisinin seyir keyfi; eğitimlerine kısa bir mola veren öğrencilerle anne-babalarını bekliyor…

Rezervasyon ve detaylı bilgi için:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder