NG Sapanca'da doğayla başbaşa huzur dolu bir kış tatiliYemyeşil bir doğanın içinde konumlanan NG Sapanca Wellness& Convention, soğuk kış günlerinde sıcak ve samimi bir atmosferde ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte stres atmanız ve yenilenmeniz için her türlü ayrıntıyı düşünüyor. Ocak kampanyalarıyla misafirlerine çok özel fırsatlar sunan NG Sapanca’nın tertemiz orman havası, yürüyüş parkurları ve sağlıklı yiyecekleri; kış mevsiminde enerjinizi yükselterek sizi hastalıklara karşı koruyacak. Uzman terapistler tarafından uygulanan mesaj terapileri ve bakım kürleri ise, soğuk havada vücutta biriken gerginliği ve stresi azaltarak rahatlamanızı sağlayacak.


Doğayla baş başa konumuyla huzur dolu tatillerin vazgeçilmez adresi NG Sapanca Wellness& Convention, Ocak ayına özel kampanyalarıyla soğuk kış günlerinde keyifli bir tatil geçirmek isteyenlere çok özel fırsatlar sunuyor.İstanbul’a iki saat uzaklıkta, yemyeşil bir doğanın içinde konumlanan NG Sapanca Wellness& Convention, soğuk kış günlerinde sıcak ve samimi bir atmosferde ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte stres atmanız ve yenilenmeniz için her türlü ayrıntıyı düşünüyor.

NG Sapanca’nın tertemiz orman havası, yürüyüş parkurları ve sağlıklı yiyecekleri; kış mevsiminde enerjinizi yükselterek sizi hastalıklara karşı koruyacak. NG Sapanca’da uzman terapistler tarafından uygulanan dinlendirici mesaj terapileri ve bakım kürleri ise, soğuk havada vücutta biriken gerginliği ve stresi azaltarak rahatlamıza yardımcı olacak.
Volkanik taşlarla vücuttaki enerji akışını düzenleyen sıcak taş masajı, özellikle stresin vücut üzerinde oluşturduğu olumsuzlukların giderilmesini sağlıyor. Vücuda tamamen uygulanan İsveç masajı ise, kan dolaşımını artırıyor, hücre ve dokuları canlandırıyor ve kas gerilimini azaltıyor. Sultanın Hamam Sefası’nda ise, geleneksel Türk hamamında kendinizi şımartabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder