Pegasus ile Sevgililer Günü'nde 'Seyahat En Güzel Hediye'


Pegasus Hava Yolları, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevdiklerine farklı bir hediye arayan misafirlerini en romantik şehirlerde unutamayacakları anılar ve deneyimler hediye etmeleri için ‘Pegasus Anı Dükkanı’na davet ediyor.


“Seyahat En Güzel Hediye diyen Pegasus Hava Yolları, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilisine alışılmışın dışında farklı ve romantik bir hediye vermek isteyen tüm misafirlerini ‘Pegasus Anı Dükkanı’na davet ediyor.

www.anilardukkani.com’dan ulaşılabilen ‘Pegasus Anı Dükkanı’ ile Pegasus misafirleri, bu yıl Sevgililer Günü’nde, sevdiklerine solacak bir gül yerine, ömür boyu hatırlayacakları ve unutulmaz anılar biriktirebilecekleri bir seyahat ile #bambaşkabirhediye verebilecek. Seyahat edilecek şehir önerilerini; romantik bir kaçamak, lezzet yolculuğu, huzurlu bir haftasonu, keyifli ve heyecanlı bir seyahat olarak 5 farklı temaya ayıran ‘Pegasus Anı Dükkanı’; misafirlerine yurt içinde 30, yurtdışında 59 olmak üzere 36 ülkede toplam 89 nokta arasından seçim imkanı sunuyor.

Sevdiklerine 49.99 Euro’dan başlayan fiyatlarla yepyeni anılar hediye etmek isteyen misafirler, www.anilardukkani.com’u ya da www.flypgs.com’u ziyaret edebilir; Sevgililer Günü’nü Roma’da Aşk Çeşmesi’ne para atarak, Paris’te lezzetli bir akşam yemeği yiyerek ya da Prag sokaklarında el ele gezerek geçirebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder