Soğuk kış günlerinde termalle gelen enerji


Termal suyla vücudunuza ve ruhunuza kış bakımı yapın
Soğuk kış günlerinde sıcacık termal sularla hem bedenlerini hem de ruhlarını dinlendirmek isteyenler, Türkiye’de termal turizme yepyeni bir anlayış kazandıran NG Afyon Wellness & Convention’da aradıkları her şeyi bulabilir. NG Afyon’un mineral bakımından zengin termal suları, rahatsızlıklara iyi gelmekle ve bedeninizi dinlendirmekle kalmıyor, aynı zamanda cildinizi canlandırarak ve vücudunuzu toksinlerden arındırarak kış aylarında enerjinizi yükseltmenizi sağlıyor.


Kış tatillerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan termal su, iyileştirici ve rahatlatıcı etkisiyle romatizmadan eklem hastalıklarına kadar birçok rahatsızlığın tedavisine ve çeşitli hastalıkların önlenmesine yardımcı oluyor. Soğuk kış günlerinde sıcacık termal sularla hem bedenlerini hem de ruhlarını dinlendirmek isteyenler, termal turizme yepyeni bir anlayış kazandıran NG Afyon Wellness & Convention’da aradıkları her şeyi bulabilir.

Termal turizmin Türkiye’deki başkenti Afyonkarahisar’ın en lüks termal oteli olan NG Afyon Wellness & Convention’ın 9.500 metrekarelik spa merkezi Aliva Spa’da termal jakuziler, kadın ve erkeklere özel bölümler, Türk hamamı, sauna, buhar odası, macera duşları, buz çeşmesi, su kaydırakları ve dışa açılabilen sıcak su havuzu gibi birçok alan bulunuyor. Termal ile lüksü birleştiren NG Afyon, termal turizmde dünyanın yükselen markası olarak yabancı turistlerden de büyük ilgi görüyor.

Termalle gelen enerji
NG Afyon’un mineral bakımından zengin termal suları, rahatsızlıklara iyi gelmekle ve bedeninizi dinlendirmekle kalmıyor, aynı zamanda cildinizi canlandırarak ve vücudunuzu toksinlerden arındırarak kış aylarında enerjinizi yükseltmenizi sağlıyor.

Aliva Spa’da uzman terapistler tarafından uygulanan, farklı spa kültürlerine ait masaj terapileri, kasları gevşeterek stresi azaltıyor. Profesyonel kozmetik ürünleriyle uygulanan cilt ve vücut bakımları da, soğukta kuruyan ve yıpranan ciltleri yenileyerek gençleşmenizi sağlıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder