Taurus AVM farkını “bovling”de de gösterdi !“Digital AVM” olarak tanımlanan Taurus AVM’de dijital alt yapıya uygun kurulan "Toru Bovling Oyun Merkezi” hizmete girdi.


Ankara - AVM Partners tarafından yönetilen ve Türkiye’nin “Dijital AVM”si olarak tanımlanan Taurus, yeni hizmete giren “Toru Bovling Oyun Merkezi” ile de fark yaratmayı başardı.

Türkiye'de 20'den fazla şubesi olan ve içerisinde çok sayıda oyun simülasyonu, bilardo salonu, playstation alanı bulunan “Toru Bovling Oyun Merkezi” Taurus'ta açıldı.

“Toru Bovling Oyun Merkezi”, oyun severleri jeton satın alma derdinden kurtararak kartlı sistem kolaylığı getiriyor.

Misafirlerine 600 metrekarelik alanda en son teknolojinin uygulandığı 8 hatlık bovling merkezi sunan Taurus, açılışa özel kampanyası ile de Ankaralı oyun severlerin buluşma merkezi olacak.

Toru Entertainment Bovling Oyun Merkezi’nde 20 TL’lik kart yüklemesine 3 TL, 25 TL’ye 10 TL, 30 TL’ye 15 TL’lik kredi hediye edilecek. Oyun oynarken Cafe Bar’ında dinlenme olanağı sağlayan merkeze gelenler, Taurus Eğlence Merkezi’ndeki doğum günü kutlamaları ve ‘soft’ organizasyon hizmetlerinden de yararlanabilecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder