Yarı Yıl Tatilinde Yaratıcılık ve Eğlence Bir Arada “ADELAND” DÜNYASINDA

Adeland ürünleriyle yaratıcılığını geliştiren çocuklar,adeland.com sitesindeki eğlenceli maceraya katılarak tatilde renk dünyasının koruyucuları olacak.

ADEL Kalemcilik’in çocuklara yönelik kurguladığı en yeni markası Adeland ile yarıyıl tatili daha renkli,daha eğlenceli geçecek. Ülkemizin kırtasiye pazarının lideri ADEL Kalemcilik’in çocuklar için güvenilir ürünlerinin yer aldığı Adeland; onlara renkli ve yaratıcı bir dünya sunuyor. Boya kalemlerinden pastel boyalara, suluboyalardan maketlere kadar birbirinden eğlenceli ürün ve karakterleriyle Adeland; tatilde çocukların en sevdikleri eşlikçisi olacak.

Adel Kalemcilik Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek; pedagoglar eşliğinde yarattığı Adeland Dünyası aracılığıyla çocuklara kendi karakterlerini, ülkesini, eğlence setlerini ve hikâyesini yaratma fırsatı veriyor. Yarı yıl tatilinde öğrenciler Adeland ürünleriyle olduğu kadar oyunlarıyla da yepyeni ve çok keyifli bir dünyanın içinde yer alacaklar.

“Adeland”, Renk Koruyucuları olarak isimlendirilen Adeland’lı özel çocuklar tarafından korunuyor, ancak Renk Kaynağının anahtarları Granotlular tarafından ele geçirilince Adeland gün geçtikçe renklerinden yoksun bir ülkeye dönüşüyor. Bu renkli dünyayı korumak ve renksizlikle savaşmak için www.adeland.comadresine giren çocuklar kendi karakterlerini seçerek maceraya ortak olurken, oynadıkları heyecan ve eğlence dolu oyunlar sayesinde puan kazanıyor.

Bugün siteye üye olan binlerce çocuğun güvenle eğlendiği Adeland sayesinde, çocuklar yarı yıl tatilinde de yeni çizgi film bölümleri ve oyunlarla bu rengârenk maceraya devam edecekler. Ayrıca Adeland ürünlerinin içinden çıkan kazı-kazan kartı ile puan toplayabilir, bu puanlarla kendi yarattıkları karakterleri güçlendirebilirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder