EVCİL HAYVANLARINIZ PET SİGORTASIYLA KORUMA ALTINDA!

En sevdiğiniz varlıklarınız olan masum dostlarınız kedi ve köpeklerinizin yaşamı artık koruma altına alınıyor. Kedinizin ve köpeğinizin bilmediğiniz bir sıvıyı içmesi, yutması halinde herhangi bir zehirlenmeyle karşılaşırsanız Pet Sigorta uygulaması hemen devreye girerek tedavisini gerçekleştiriyor.


Pet Sigorta teminatıyla, kediniz ve köpeğiniz zehirlenme, enfeksiyon kapma, cisim batması, kırık, yaralanma, trafik kazası, elektrik çarpması gibi pek çok felaketten korunuyor.

En sevdiğimiz dostlarımız olan hayvanlar için düşünülmüş sağlık poliçesi artık hizmete sunuldu. Yalnızlığımızı paylaştığımız, en masum ve şirin dostlarımız olan kedi ve köpeklerin sağlığı için düşünülen Pet Sigortası artık evcil hayvan sahiplerinin hizmetinde.  Sadece İnsanların değil, hayvanların sağlığı içinde güvence sunmanın öneminden yola çıkarak
Evcil hayvan sahiplerine özel Pet Sigorta Acil Vakalar Sağlık Sigortası poliçesi hazırladıklarını belirten Kuzey Sigıorta Genel Mdürü Derya Gülgeç Bu poliçe ile “  Evcil hayvan sahiplerinin, anlaşmalı Veteriner Hekimlere başvurduğunda hayvanlarında ortaya çıkabilecek tedavi masraflarının yıllık 5 bin TL’ye kadar karşılanmasını sağlıyoruz” açıklamasında bulundu.

Sağlık Güvencesi Onlarında Hakkı
Evcil hayvanlarınızın hastalıkla ilgili acil durumlarında en yakın anlaşmalı Veteriner Kliniklerine başvurmanız halinde oluşacak tedavi giderleri teminat limitleri dâhilinde karşılanıyor. Kuzey Sigorta A.Ş tarafından uygulanan Pet Sigorta, hayvan severlerin imdadına yetişiyor.

Pet Sigortayı, aşıları tamamlanmış olan 6 aydan büyük 8 yaştan küçük olan tüm ırk ve cinsiyetteki kedi ve köpekler için yapılabileceğini söyleyen Kuzey Sigorta Genel Müdürü Derya Gülgeç, “Teminat kapsamında yer alan acil durumlarda size en yakın anlaşmalı Veteriner Kliniklerine başvurmanız halinde oluşacak tedavi giderleri teminat limitleri dâhilinde sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır” dedi.

Pet Sigorta teminatıyla kedi ve köpeğinizin olası kazalara ve hastalanmalara karşı ayakta ve yatarak tedavi masrafları ile tedavinin gerektirdiği ameliyat masraflarıKuzey Sigorta tarafından karşılanıyor. Pet Sigortası hakkında konuşan Kuzey Sigorta Genel Müdürü Derya Gülgeç, “Veteriner Kliniğine giderek, poliçe ile birlikte gönderilen mikroçipin uygulamasının yapılması gerekmektedir. Anlaşmalı Veteriner Kliniklerin mikroçip uygulaması ücretsiz yapılmaktadır. Teminat kapsamı dâhilinde ortaya çıkan tedavi masraflarının tamamı Pet Sigorta tarafından ödeniyor” şeklinde konuştu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder