“Gurme Burger” annelere güven veriyor..


Hamburger yiyerek de sağlıklı beslenmek mümkün

Burgerin en sadık müşterileri olan çocuklar artık daha güvenli ve sağlıklı besleniyor. “Gurme burger”, belli bir yaş grubuna hitap eden fastfood ürünü burgeri 7’den 70’e herkesin tüketebileceği lezzete dönüştürdü.


“Gurme burger” anlayışının yaygınlaşmaya başlamasıyla artık anneler de çocuklarına gönül rahatlığıyla hamburgeri yedirebilecek.

“Gurme burger” sektörüne iddialı bir giriş yapan ve kısa sürede yeni burger anlayışını benimseten Burger Break, sağlıklı olmasının yanında sunum ve lezzet farklılığıyla da anne ve çocukların tercih ettiği bir ürün haline geldi.

Tamamen doğal malzemelerle burgeri yepyeni bir besine dönüştüren Yücelen Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hakan Yücelen, “Kendi çocuğuma yedirmeyeceğim ürünü kimseye sunmayız. Burger Break markasıyla burgeri annelerin çocuklarına gönül rahatlığıyla yedirebileceği bir yemek haline getirdik” diye konuştu.

-Olmazsa olmazımız doğallık-
Burgeri, belli bir yaş grubuna hitap eden fastfood ürünü olmaktan çıkarıp, 7’den 70’e herkesin tüketebileceği yemeğe dönüştürmeyi amaçladıklarını da ifade eden Yücelen şöyle devam etti:

“Artık hamburger yiyerek de sağlıklı beslenmek mümkün. Özellikle fastfood ağırlıklı beslenen çocukları düşündük. Olmazsa olmazımız doğallık. Ekmeğimiz dahil her ürünümüz katkısızdır. Bizim tek sırrımız ‘temizlik, doğallık ve dürüstlük’tür. Hem etin iyisini, hem baharatın doğalını kullanıp, lezzeti ve görünümü hayran bırakacak menüler oluşturduk. Hedefe ulaşmak için hiçbir fedakârlıktan kaçınmadık, mutfak ustalarının en iyileriyle çalıştık. Araştırmalarımız sonucu, burgerimize en uygun eti Konya yöresinde bulduk. Köftesini sadece doğal baharatlarla zenginleştiriyoruz, öyle ki tuzun bile doğalını kullanıyoruz. Menüyü de, 18 ayrı burgerin yanı sıra sandviç, tost, atıştırmalık tabak ve tatlı ile çeşitlendirdik.”

Ankara’da 5 ayrı şubede hizmet veren, burgeri sağlıklı ve lezzetli bir ürün olarak sevenleriyle buluşturan Burger Break, hem yetişkin hem de minik misafirleri için “Gurme burger” lezzetini tattırıyor.

Yücelen Grup, Burger Break markasını franchise uygulamasıyla önce Türkiye geneline, ardından da yurt dışına taşımayı da hedefliyor.

16 yorum:

 1. ohh süpermiş bırakın çocukları benim bile canım çekti o kadar güzel anlatmışsınızki..

  YanıtlaSil
 2. Çocuklarla birlikte dışarıda yemek için iyi bir seçenek gerçekten :)

  YanıtlaSil
 3. Ben oğlumdan daha çok seviyorum hamburgeri :) Gidelim mi Ayşegül :)

  YanıtlaSil
 4. Ben de çok seviyorum.. Haydi gidelim Senem :)

  YanıtlaSil
 5. Offf ben bıle çok seviyorum

  YanıtlaSil
 6. Sadece çocuklar değil,bizlerde çok seviyoruz,güzel bir seçenek olmuş izim için.

  YanıtlaSil
 7. Çok güzel bir düşünce ile çıkmışlar yola, inşallah İstanbul 'a da gelirler ilerleyen zamanlarda.

  YanıtlaSil
 8. Kim sevmez ki, paylaşım için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 9. Ay patatesin sunumuna bayıldım ne kadar şık olmuş.

  YanıtlaSil
 10. Biz bile çok seviyorken,çocuklara hak vermemek olmaz :)

  YanıtlaSil
 11. hamburger yemeyen bir kızım var, bence iyi de yapıyor :) ama böyle köfte + ekmek olursa yemesini isterim.

  YanıtlaSil
 12. Keske Istanbuldada olsaydi.. Cok istah acici gozukuyor..

  YanıtlaSil