Hyatt’ta aşk başkadır!


Sevgililer Gününe Özel, Brizo Restoran’da Tutkuyla Hazırlanmış Bir Akşam

Hyatt Regency İstanbul Ataköy Oteli lobi katında yer alan Brizo Restoran’da, 14 Şubat için düzenlenen akşam yemeğinde, çiftler için özel olarak hazırlanan mönüler Sevgililer Günü’ne özel bir sunum ile servis ediliyor. Sevdikleri ile birlikte farklı mutfakların tutkuyla hazırlanmış eşsiz lezzetlerinin keyfine varmak isteyenler için Brizo Restoran, seçkin ve sıcak bir ortam sunuyor.


Adını Yunan mitolojisinde denizcilerin koruyucusu olan tanrıça Brizo’dan alan restoranda çiftleri, nefis bir deniz manzarası eşliğinde, işlerini aşkla yapan şeflerin elinden çıkan ve o geceye uygun romantik bir sunumla servis edilecek Özel Sevgililer Günü mönüsü eşliğinde gerçek bir lezzet yolculuğu bekliyor. Sınırsız şarap ile birlikte sunulan özel mönü, pekmezde marine edilmiş, nar tanesi garnili kılıç balığı, ezine peynirli balkabağı çorbası, proseccolu gül suyu sorbet ve ağır ateşte pişmiş dana yanağı ile devam ediyor, günün ruhuna uygun bir tatlı seçkisiyle son buluyor.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde Brizo’da eşsiz akşam yemeğinden sonra çiftler dilerlerse geceye Hyatt Regency İstanbul Ataköy’ün tüm yıl boyunca sunduğu Romantik Çiftler Paketi ile devam edebilirler. Hyatt Regency romantik bir deneyim yaşamak isteyen çiftlere özel olarak tasarladığı bu paketten yararlanmak isteyen misafirler için, gece konaklama seçeneğiyle birlikte çikolata kaplı küçük sürprizler ve köpüklü şarap eşliğinde unutulmaz bir Sevgililer Günü Programı sunuyor.

Rezervasyon ve detaylı bilgi için 0212 463 1330 numaralı telefondan Brizo Restoran’a ulaşmak mümkün.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder