SHISEIDO’DAN OLGUN CİLTLERE ÖZEL BENEFIANCE SERİSİ

Kozmetik dünyasının dev markalarından Shiseido, olgun ciltlere özel bir bakım serisi hazırladı. Benefiance serisi nemlendirici gündüz/gece kremi, göz serumu ve yıkama köpüğü içeriyor. Cildi dış etkenlere karşı koruyan seride yer alan tüm ürünler, olgun ciltlerin ihtiyaçlarına cevap veriyor.


Her yaştan cildin ihtiyaçlarına özel ürünler hazırlayan Shiseido, menopoz sonrası döneme hitap eden Benefiance serisi ile cildi yeniden yapılandırıyor, yoğunluğunu ve sıkılığını arttırıyor.

Seride olgun ciltlere özel hazırlanan Nutriperfect Day Cream SPF 15, cildi UV hasarı, kuruluk ve hava kirliliği gibi zararlı dış etmenlere karşı korur. Menopoz dönemi ve sonrasında yaşanan olumsuzluklara karşı güç verir. Yaşlanmayla mücadeleyi destekleyen Carnosine DPTM ve Multi-Vitamin BCE içeren bu krem “ışığı dağıtma teknolojisi” ile olgun ciltte sıkça rastlanan lekelerin, renk eşitsizliklerinin ve donukluğun görünümünü en aza indirir. Gündüz kremi cilde tam anlamıyla nüfuz eder ve cildi yeniden yapılandırarak pürüzsüz bir yüzey oluşmasını sağlar ve ayrıca cilde yoğun, koruyucu bir nem verir. Sabahları cildinizi temizledikten ve dengeledikten sonra Day Cream’i tüm yüzünüze nazikçe uygulayın. Gündüz bakımınızı tamamlamak için ürünü gece kremi olan Nutriperfect

Night Cream ile tamamlayın. 

Seride yer alan Nutriperfect Eye Serum ile menopoz nedeniyle zayıflayan göz çevresini güçlendiriyor. Krem düzenli olarak sabah/akşam kullanıldığında göz çevresinin elastikiyetini artırıyor. Yaşlanmanın etkilerini azaltan ürün, göz bölgesinde saatler süren bir nemlendirme sağlıyor. Ürün sabah/akşam günlük cilt bakım rutininizin ardından parmak uçlarıyla göz çevresine uygulanıyor. Eğer başka bir göz nemlendiricisi kullanıyorsanız, önce Nutriperfect Eye Serum’u uygulamanız gerekiyor. 

Serinin temizleyici ürünü ise Benefiance Extra Creamy Cleansing Foam temizleme köpüğü cildi temizlerken aynı zamanda yaşlanma etkilerine karşı da savaşıyor. Uygulandığı andan itibaren ciltteki donukluğu yok ederek cilde sağlıklı bir ışıltı kazandıran ürün sabah/akşam uygulanabiliyor. Yüz ve boyun bölgesine masaj yaparak uygulanan ürün ardından suyla durulanıyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder