Aromaterapik Bitkisel Öz Yağlar ile Kendinizi Şımartın!Hindistan’ın hayranlık uyandıran ikliminin adeta bir armağanı olan organik bitkisel medikal yağları sizler için doğal labarotuvar ortamında düzenleyerek New York’ta geliştirilen özel şişelere aktaran iyilik melekleri var. Yükselen Çağ by Homemadearomaterapi tarafından %100 saf uçuçu ve organik baz yağlarla geliştirilen bünye dengeleyici aroma karışımları, fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlığın üst seviyelere taşınmasına önemli katkı sağlıyor. Özellikle iş hayatındaki stresten uzaklaşmak, gevşemek ve canlanmak için bu özel ürünleri tercih edebilirsiniz.


İş Hayatının Stresine Karşı; Kapha, Vata ve Pitta!
Mini Roll-on formlar şeklinde dolumu yapılan ve KDV dahil 35 TL’ye ulaşılabilen ürünler özellikle iş hayatında kullanmak için son derece pratik bir kullanım özelliği sunuyor.
Kapha; okaliptüs, karanfil, biberiye saf uçucu yağları ve organik jojoba yağı birleşimiyle verdiği ferahlık, enerji ve solunum yollarını açan özelliğiyle sizi canlandıracak. Gün içerisinde kendinizi uyuşuk ve enerjisiz hissettiğinizde nabzınızın attığı noktalara adeta bir parfüm gibi sürerek, koklayabilirsiniz.

Çok stresli olduğunuzda, üzerinizde baskı hissettiğinizde veya zihniniz çok karışık olduğunda ise Vata imdadınıza yetişiyor. Fesleğen, patchouli, vetiver saf uçucu yağları ile organik jojoba yağı karışımı sayesinde rahatlık, dinginlik ve denge sunuyor.
Sinirlenince, gerginleşince ya da sıcak bastığında ise Pitta içerdiği ylang-ylang, lavanta, limon ve organik jojoba yağı birleşimleri ile sizi sakinleştirip, yatıştırıp ve aynı zamanda da serinletecek.

Bünye tipinize uygun bir günlük rutin oluşturup, dengeleyici ayurvedik ürünler kullanarak fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlığınızı uzun vadede üst seviyelere taşıyabilirsiniz. 
Ayurvedik Kişisel Bakım Ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için www.ayurvedikyasam.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder