Bebekler Playskool ile büyüyor, eğlenirken öğreniyor!


87 yıldır tüm dünyadan anne babaları bebekleri için en uygun ürünlerle buluşturan Playskool, miniklerin 6 gelişim dönemi için 6 arkadaş sunuyor. Ninnili Uyku Arkadaşım, Elefun İlk Kelimeler, Yaramaz Toplar, İlk Arabam, Şekilli Küp ve Bay Patates Kafa bebekleri eğlendirirken onların zihinsel ve fiziksel gelişimine de destek sağlıyor.


Bebekler için alınan oyuncaklar, gelişimlerini desteklediği için oldukça önemli. Seçtikleri oyuncaklarla anneler, bebeklerinin uykusunu daha rahat düzene koyabilir; keşfetmelerini, yürümelerini destekleyebilir; el becerilerini, vücut koordinasyonlarını ve hayal güçlerini geliştirmelerine yardımcı olabilir. Başka bir deyişle, doğru oyuncak, minikler için eğlenceden çok fazlası demek.

Güvenli ve kaliteli ürünleriyle miniklerin en iyi arkadaşı olan Playskool, 6 gelişim dönemi için 6 farklı oyuncak sunuyor.

Huzurlu bir uyku için NİNNİLİ UYKU ARKADAŞIM
Bebeklerin ilk aylarında mışıl mışıl uyuması için, bir sarılışta ışıldayan ve ninniler çalmaya başlayan Ninnili Uyku Arkadaşım onların gece boyu arkadaşı oluyor. Bebekler sallamaya ihtiyaç duymadan rahatça uykuya dalıyor. Gece boyunca huzurla uyuyor ve kendini güvende hissediyor.
Keşfetmesi için ELEFUN İLK KELİMELER
6. aydan itibaren itibaren tavsiye edilen Elefun İlk Kelimeler, yeni şeyler keşfetmeye can atan bebekler için harika bir yardımcı... Eğlenceli aktiviteleri, ses efektleri ve melodileri ile bebeklerin gelişimine katkıda bulunurken eğlenmelerini de sağlıyor. Bebekler 100’den fazla kelimeyi, renkleri ve şekilleri eğlenerek öğreniyor. Kelimeler, sesler ve harfler arasında ilişki kurmalarını sağlayarak dil gelişimini destekliyor; el becerilerini geliştiriyor.

El becerileri için YARAMAZ TOPLAR
9. aydan itibaren tavsiye edilen, bebeklerin sıkılmadan uzun süre oynayabileceği Yaramaz Toplar, içindeki hava akımı sayesinde rengarenk toplarını zıp zıp zıplatıyor. Bebekler de bu renkli topların peşine düşmeye bayılıyor. Emeklemeye de teşvik eden Yaramaz Toplar, miniklerin el becerilerini ve el-göz koordinasyonunu da geliştiriyor.

İlk adımları için İLK ARABAM
Bebekler ilk adımlarını İlk Arabam ile atıyor, ilerleyen yaşlarda da onu araba gibi kullanabiliyor. İlk başlarda yürüteç gibi kullanılabilen İlk Arabam, miniklerin ilk adımlarını güvenle atmasına ve dengesini sağlamasına yardımcı oluyor. Biraz daha büyüdüklerindeyse çocuklar onu araba olarak kullanıp üzerinde tur atmaya bayılıyor. Ön panelindeki oyuncaklar ise her zaman ilgilerini çekiyor. 9 ay ve üzeri miniklere tavsiye ediliyor.
El-göz koordinasyonu için ŞEKİLLİ KÜP
18. aydan itibaren tavsiye edilen Şekilli Küp, miniklerin nesne-boşluk ilişkisini öğrenmesine ve el becerilerini geliştirmesine yardımcı oluyor. Boşlukları şekillerle eşleştirirken renkleri ve şekilleri öğreniyorlar. Hem küpün hem de şekillerin yüzeyi farklı dokularda olduğundan dokunma duyuları da gelişiyor.

Hayal gücü için BAY PATATES KAFA
2 yaştan itibaren tavsiye edilen Bay Patates Kafa şekilden şekle girip çocukları eğlendirirken, hayal güçlerini kullanmalarını da teşvik ediyor. Bay Patates Kafa’ya göz, dudak, ayak, kol gibi parçaları takarak, onu gözlük ve şapka gibi aksesuarlarla süsleyerek şekilden şekle sokabiliyor, yaratıcılıklarını sonuna kadar kullanabiliyorlar.

PLAYSKOOL ANNELERİ İNTERNETTE…
Playskool, anneler için miniklerin yaşına göre gelişim bilgilerini, en yeni ürünleri, oyuncak rehberini, faydalı videoları, çocuklar için eğlenceli oyun ve aktiviteleri www.playskool.com.tr’de bir araya getiriyor.

Binlerce anne ve anne adayı da “Playskool Anneleri” Facebook sayfasında buluşuyor. Hem kendi deneyimlerini paylaşıyor, hem de diğer annelerin tecrübelerinden yararlanıyorlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder