LEZZETİ KALİTEYLE BULUŞTURAN DOYGUN’DAN 30 FARKLI ÜRÜN


Ekmeğin ve unlu mamullerin lezzetli ve kaliteli adresi DOYGUN, her damak tadına ve bütçeye uygun alternatifler sunan ürünleriyle öne çıkıyor. 


Perakendeye yönelik tam tahıllı ekmekleri, tost, hamburger ve sandviç ekmekleri, pasta tabanları, galetaları, tam buğday unu, yarı pişmiş donuk simit, açma ve poğaçasına ek olarak tortilla ve kahveli tiramisu keki gibi farklı tatları da ürün portföyüne ekleyen DOYGUN, her geçen yıl lezzet haritasını genişletiyor.

Pratik tatlılar için DOYGUN Kahveli Tiramisu Keki
Perakende ürün grubuna 2014 yılında sade ve tam buğdaylı çeşitleriyle tortilla ve galetanın yanı sıra yarı pişmiş donuk İstanbul simidi, açma ve poğaçayı dahil eden DOYGUN, 2015’te ise yeni kahveli tiramisu keki ile farklı bir lezzete imza attı. Kahve eklemeden sadece su ya da sütle ıslatılarak hazırlanan DOYGUN Kahveli Tiramisu Keki, lezzetli tiramisu’lar ve sıradışı pastalar hazırlamak isteyenlere pratik çözümler sunuyor. Kahveli Tiramisu Keki sade olarak çay ve kahvenin yanında tüketmek de mümkün.

Lezzetine DOYGUN 174 çeşit ürün
Perakendede 30 çeşit ürünü bulunan DOYGUN,  otel, restoran, kafe ve catering firmaları gibi endüstriyel mutfaklara da içerisinde 144 lezzeti barındıran DOYGUN Profesyonel markası ile hizmet veriyor. Toplamda 174 çeşit ürüne sahip olan DOYGUN, lezzette sınır tanımıyor.  Perakende ürünleriyle 2 bin, toplamda 3 bini aşkın noktada tüketicilerle buluşan DOYGUN, profesyonellere yönelik ürünlerini İstanbul, Kocaeli ve Tekirdağ bölgelerine kendi dağıtım kanalıyla ulaştırıyor.

Bitkisel içerikli DOYGUN ürünleri Helal Gıda Belgeli
Hayvansal katkı maddesi içermeyen, GDO’suz ve tamamen bitkisel içerikli ürünler üreten DOYGUN, Türkiye’de paketli ekmekte Helal Gıda Belgesi’ni alan ilk firma. Ayrıca  Türkiye’nin en modern ekmek ve unlu mamul üretim tesislerinden birine sahip.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder