Pratik temizlik için Arnica Merlin ideal!


Ev temizliğinde devrim yaratan süpürgeleriyle dikkat çeken Arnica, kullanıcılarına pratik ve kolay temizlik için Merlin’i sunuyor. 1000 W maksimum motor gücüne sahip Arnica Merlin mini elektrikli süpürge, çift filtre sistemi sayesinde temizliğe önem veren kadınların tercihi olurken, şık tasarımıyla da evlerinizi renklendiriyor.


Evlerinde pratik ve kolay temizliği arayan ev kadınlarının vazgeçilmez tercihi Arnica Merlin canlı renk alternatifleriyle dikkat çekerken özel tasarlanan aparatlarıyla da her alanda kullanım kolaylığı sağlıyor. İhtiyaca göre dik süpürge ya da el süpürgesi olarak kullanılabilen Arnica Merlin, dar uçlu borusu, perde fırçası ve koltuk temizleme aparatıyla evinizde dokunulmamış köşe bırakmıyor. Ev temizliği için pratik çözümler üreten Arnica tarafından toz torbasız olarak tasarlanan mini elektrikli süpürge Merlin’de, hepa ve bez filtre olmak üzere çift filtre sistemi bulunuyor.

Çıkarılabilen sapı sayesinde el süpürgesi olarak da kullanabileceğiniz Arnica Merlin'in şeffaf toz haznesi sayesinde toz haznesinin doluluğunu kolayca kontrol edebilecek; süpürücü fırçası, uzatma borusu aksesuarlarıyla da kullanım kolaylığını fazlasıyla hissedeceksiniz.

Merlin: 122 TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder