Tatil ve Yaşam Kasabasında Çocuk Bayramı


Doğa ile iç içe ve farklı aktiviteler deneyimleyerek yapabileceğiniz 23 Nisan tatilinize özel uçurtma şenliği ile çocuklarınız bayramın heyecanını kendi yaptıkları uçurtmalar ile yaşayacaklar. Eğitmenler eşliğinde yapılan atölye çalışmalarıyla bilmedikleri yönlerini keşfeden çocuklar, İksir Hanım Çiftliği’nde ekecekleri sebze ve meyvelerle hem toprakla uğraşmanın keyfini yaşayacaklar hem de önceden ekilmiş ürünlerin toplanılması ile farklı tatlar ile tanışacaklar.

Türkiye’de doğa tatiline farklı bir bakış açısı ile yaklaşan İksir Resort’ta ailelere hep birlikte keyifle vakit geçirebilecekleri birçok etkinlik alternatifi bir arada sunuluyor. İksir Resort Town Tatil ve Yaşam Kasabası trekking, atv safari, binicilik, bisiklet turları gibi doğa sporlarının yanı sıra uçurtma yapımı, ahşap oymacılığı, taş baskı gibi çocukların el becerilerinin de gelişeceği etkinlikler ile tüm ailenin birlikte vakit geçireceği bir tatil vaat ediyor.
60 bin metrekare alana yayılmış, doğanın tüm güzelliklerini bir arada görebileceğiniz tatil ve yaşam kasabasında çocuklarınızla birlikte tatilin keyfini çıkarırken sağlıklı yaşam merkezi Su Spa’da yorgunluğunuzu atabilir, Samanlık Restaurant’ta hem bölgesel hem dünya mutfaklarından ilham alınarak hazırlanmış lezzetlerin tadına varabilirsiniz.
Profesyonel biniciliğe yönelik her tür çözümü bünyesinde barındıran bir binicilik merkezine de sahip olan İksir Resort Town binicilik tesislerinde geleceğin binici adayları, çocuklarınız, her türlü iklim koşullarında, amaca uygun atlar ve antrenörler ile verilebilen eğitimle binicilik sporunu tanıma, sevme ve bir yaşam biçimi haline getirme imkanını yakalayacak.

9 yorum:

 1. Güzel bir işe imza atmışlar tebrikler.

  YanıtlaSil
 2. Harika. Çok beğendim ben. :)

  YanıtlaSil
 3. ÇOCUKLU AİLELRE İÇİN BULUNMAZ TATİL

  YanıtlaSil
 4. Çocuklara çifte bayram olur ne güzel.

  YanıtlaSil
 5. ne güzel bir etkinlik olacak... Çocukların mutluluğunu hissettim.:)

  YanıtlaSil
 6. Harika birbayram hediyesi vetatili cocuklu ailer icin;-)

  YanıtlaSil
 7. ayşegülcüm biz geçen yıl eylül de gitmiştik. Badem çok sevmişti, biz de :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aaaa ne güzel.. Biz de bu yaz planlarımıza aldık :)

   Sil
 8. çok güzelmiş paylaım için teşekürler

  YanıtlaSil