Watsons Kadınlar Günü Büyük İndirimi Başladı!


Makyaj ürünleri, cilt ve yüz bakım ürünleri, saç bakım ürünleri ve parfümlerde %50’ye varan kaçırılmayacak fırsatlar Watsons’ın Kadınlar Günü indiriminde. Üstelik 5 Şubat – 8 Mart 2015 tarihleri arasında Watsons Card ile yaptığı alışverişlerin toplamı 150 TL ve üzeri olan herkese 3333 puan hediye!


Birbirinden çeşitli ürünleri ve uygun fiyatları ile sayısız hediye seçeneği sunan Watsons, Kadınlar Günü Büyük İndirimi” ile Kadınlar Günü hediyeleriniz için de bir uğrak noktası.

4 – 8 Mart 2015 tarihleri arasında geçerli Sevgililer Günü Büyük İndirimi’nde MaxFactor, Deborah ve Alix Avien makyaj ürünlerinde %50; Loreal Paris makyaj ürünlerinde %40; Rimmel ve Maybelline makyaj ürünlerinde %30 indirim bulunuyor.

Kadınlar Günü Büyük İndirimi cilt ve yüz bakım ürünlerinde de büyük fırsatlar sunuyor. Loreal Paris, Nivea ve Diadermine cilt ve yüz bakım ürünlerinde %40; Garnier, Neutrogena ve Pure Beauty cilt ve yüz bakım ürünlerinde %30; ve Nivea el ve vücut bakım ürünlerinde %30 indirim avantajı var.

Son dönemlerde çok tercih edilen Aussie, Toni&Guy, John Frieda ve Biopoint saç bakım ürünleri ise %30 indirimle kadınlar günü kampanyasında.

Ayrıca bir çok parfüm markası da kaçırılmayacak indirimlerle Kadınlar Günü Büyük İndirimi’nde yer alıyor.

WATSONS CARD’lılar kazanıyor!

Ayrıca, 5 Şubat – 8 Mart 2015 tarihleri arasında Watsons Card ile yaptığı alışverişlerin toplamı 150 TL ve üzeri olan herkes 3333 hediye puan kazanacak. Kazandığınız puanları 15 Mart – 15 Nisan 2015 tarihleri arasında dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Birçok kategorinin en sevilen markalarındaki büyük kadınlar günü indirimini kaçırmayın, size en yakın Watsons mağazasını görmek için watsons.com.tr adresine uğrayın.

Watsons’ta her zaman daha fazlası var!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder