Anne ve bebekler için en doğalı: Aloe Vera Baby Bakım serisi


Dünyanın en büyük Aloe Vera üreticisi LR Health&Beauty, Aloe Vera Baby Serisi ile anne ve bebeklere cildi besleyen, kolay ve saf temizlik sunuyor. Paraben ve mineral yağ içermeyen saf içeriği ile Aloe Vera Anne ve Bebek serisi hassas ve korunmaya muhtaç ciltlerin en büyük yardımcısı oluyor.


Alman kozmetik devi LR Health&Beauty, anne ve bebek cildini korumak ve bakımını yapmak için yeni ve hassas içeriğe sahip LR Aloe Vera Baby Serisi’ni her zaman en doğalı isteyen ailelerin beğenisine sunuyor. Setin içerisinde yer alan yedi ürün, hamilelikten doğuma kadar güvenli bir koruma vaad ediyor.

LR, özel olarak geliştirdiği yüzde 40’a varan yüksek Aloe Vera ve organik aynısafa içeren hafif formülü ile ailelerin beklentilerine cevap veriyor. Organik aynısafa özü, dezenfektan olma özelliği ile cildin doğal savunma gücünü azaltmadan bakımını sağlarken, Aloe Vera yoğun nemlendirme özelliği de yumuşak bir cildi garantiliyor. Cildi besleyen bu güçlü formül, ciltte oluşan yaraların çabuk iyileşmesine yardımcı oluyor.

Seri, paraben ve mineral yağ içermeyen saf içeriği ile anne ve bebeklerin narin cildine zarar vermeden güvenli temizlik ve bakım sağlıyor.

Daha fazla bilgi almak için: www.lrworld.com/healthandbeauty

2 yorum:

  1. lr ürünlerini denemedim hiç ,paraben içermemesi gayet iyi ..

    YanıtlaSil
  2. Ben LR Aloe Vera Special Care ürününü kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum :)

    YanıtlaSil