Juice LA’den Sağlıklı Yaşam İçin Lezzetli Seçenekler


Yaza özel karışım: Çilek, Elma, Lime!
JUICE Los Angeles, yazın en sevilen meyvelerinden, çilek, elma ve limedan, oluşan yepyeni bir lezzet sunuyor: MEYVE 3. Bu özel karışım, sıcak yaz günlerinde, hem bol bol vitamin almanıza, enerjinizin yükselmesine ve bağışıklık sisteminizin kuvvetlenmesine hem de serinlemenize yardım edecek. 

Juice LA, Satış Kanallarını Genişletiyor!
JUICE Los Angeles, detoks içecekleri günlük hayatınızın bir parçası haline getirmek için satış kanallarını geliştirerek daha fazla tüketiciye ulaşıyor.

Lezzetli ve sağlıklı Juice Los Angeles içeceklerini, İstanbul içerisindeki tüm bölgeler için ertesi gün adresinize teslim edilmek üzere www.juice.la web sitesinden sipariş edebilirsiniz. Ayrıca yine İstanbul’da, Petra Coffee Gayrettepe, FitinTime Istinye, Kolektif House, Sabanci Universitesi, Coffee Bain Nisantasi veya Acarkent Coliseum satış noktalarından bu popüler detoks içeceklerine ulaşabilirsiniz.

aradolu.com aracılığı ile Juice Los Angeles’a artık Anadolu’nun pek çok bölgesinde de ulaşmak mümkün! Bu taze detoks içecekleri, Ankara, Bursa, İzmir, Eskişehir, Adapazarı,Bilecik, Düzce, Edirne, Kırklareli, Kocaeli, Tekirdağ, Yalova, Afyon, Balıkesir, Bartın, Bolu, Burdur, Çanakkale, Karabük, Kütahya, Manisa ve Zonguldak illerinde aradolu.com güvencesiyle sahiplerine ulaştırılıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder