Şimdi Kapadokya zamanı!


Baharla birlikte Kapadokya mevsimi de başladı. Bir saatlik bir uçak yolculuğuyla, şehrin tüm karmaşasını geride bırakmaya, eşsiz tarihi ve olağanüstü dokusuyla Kapadokya’da masalsı bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? Museum Hotel’in ‘Yaşayan Müze’ konsepti ile tarihi yaşayabilir, balonla bu muhteşem coğrafyaya bir de havadan bakabilir, safari ve trekking ile doğada keyifli saatler geçirebilirsiniz.


Baharla birlikte, eşsiz tarihi ve doğasıyla dikkat çeken Kapadokya’ya küçük bir kaçamak yapmanın zamanı da başladı. Kapadokya sadece olağanüstü doğal güzellikleriyle değil; balon turu, safari, trekking gibi alternatifleriyle de çekim merkezi. Özellikle hafta sonu tatilleri için muhteşem bir seçenek sunan Kapadokya’ya kısa bir uçak yolculuğuyla kolayca ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk müze oteli “Museum Hotel”
Binlerce yıllık Kapadokya tarihini her bir köşesinde hissedebileceğiniz muhteşem konumuyla dikkat çeken ve Türkiye’nin ilk müze oteli olan Museum Hotel ise alışılmışın dışında konseptiyle farklı bir konaklama alternatifi arayanların tercihi oluyor. Indigo Group altında faaliyet gösteren ve tüm odaları, restoran, lobi ve dış mekanları Nevşehir Müze’sine kayıtlı paha biçilmez antikalarla dekore edilen Museum Hotel; nefes kesici Göreme Vadisi, Aşk Vadisi, Güvercinlik Vadisi, Kızıl Vadi, Avanos ve Erciyes Dağı manzarasıyla dikkat çekiyor. Türkiye’nin tek Relais & Chateaux oteli olan Museum Hotel, özel olarak eğitilmiş 55 kişilik seçkin ekibiyle sunduğu kusursuz hizmet kalitesi ve birbirinden büyüleyici detaylarıyla eşsiz bir deneyim sunuyor. Museum Hotel misafirleri, vadi ve yakın bölge turlarının yanı sıra balon turu, at turu, sabah yürüyüşleri, sema gösterisi ve cross golf etkinliklerine de katılabiliyorlar.

Unutulmaya yüz tutmuş tatlar Lil’a mutfağında yaşatılıyor
Museum Hotel’in alakart restoranı olan Lil’a ise diğer restoranlarda bulamayacağınız unutulmaya yüz tutmuş özel tatları, Kapadokya’ya özgü geleneksel lezzetleri ve Türk mutfağının en güzel örneklerini seçkin bir mutfak ve servis anlayışıyla misafirlerine sunuyor. Kapadokya’nın en güzel manzaralarından birine sahip olan Lil’a, uluslararası festivallerde ödülleri bulunan şefleri ve profesyonel ekibiyle Kapadokya’nın tek “fine-dining” restoranı olma özelliği de taşıyor.

Tam da istediğiniz gibi bir tatil mümkün
Museum Hotel ile birlikte Indigo Group altında faaliyet gösteren Boutique Style Luxury Travellers’ Club’ın kişiye özel seyahat hizmetiyle Kapadokya’da eşsiz bir tatil geçirmek mümkün. Tüm detayları sizin isteklerinize özel olarak planlayan Boutique Style ile hayalinizdeki Kapadokya tatilini yaşayabilirsiniz.

1 yorum: