The Marmara Şişli, Türkiye'de İlk Kez Sahnelenecek The Phantom of the Opera" Müzikaline Bilet Hediye Ediyor


The Marmara Şişli misafirlerine unutulmaz bir müzik şöleni armağan ediyor. 11 - 12 Nisan, 18 - 19 Nisan ve 25 - 26 Nisan 2015 alternatif tarihlerden birinde The Marmara Şişli’de konaklayan misafirler, ödeyecekleri çift kişilik konaklama bedeli karşılığında Zorlu Center’da sahnelenecek efsanevi “The Phantom of the Opera” müzikali için çift kişilik davetiyenin de sahibi olacak.


Bu paketten yararlanacak konuklara ayrıca süit odada kırmızı şarap ve çikolatalı çilek ikramı, zengin içerikli VIP set-up, yiyecek ve içecek servislerinde yüzde 10 indirim, odada kahvaltı, çay ve kahve ikramı da sunuluyor. The Marmara Şişli’nin misafirlerine sunduğu diğer ayrıcalıklı hizmetler arasında ücretsiz internet ve GYM salonu kullanımı, otopark hizmeti ve müsaitliğe bağlı olarak geç çıkış imkânı da bulunuyor.

Çift kişilik konaklama ve “The Phantom of the Opera” müzikalinin dâhil olduğu bu unutulmaz paketin fiyatı 250 Euro + KDV’den sunuluyor.

Sahneye konulduğu dönemde yılın sanat olayı olan Andrew Lloyd Webber'in ölümsüz eseri “The Phantom of the Opera”yı The Marmara Şişli’de konaklayarak izlemek isteyenlerin müzikal gününden en az üç gün önce otel rezervasyonu yaptırmaları gerekiyor.

 “The Phantom of the Opera” Hakkında
Paris Operası'nda hayalet olarak tanınan, yüzü ileri derecede deforme olmuş bir müzik dahisinin, yetenekli ve güzel soprano Christine'e olan saplantılı aşkını konu alan “The Phantom of the Opera”; kıskançlık, çılgınlık ve ihtirasın kesiştiği büyülü bir hikaye…

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder